Dodávka telefonu OnePlus One je zpožděna o 20 dnů

Telefon OnePlus One

Na dodávku mobilního telefonu OnePlus One čeká již delší dobu větší počet fanoušků. V poslední době však v průběhu dodávek vzniká mnoho problémů, které zapříčinily zpoždění v distribuci. Mnozí uživatelé si také stěžují, že nejsou dostupné žádné informace, které se týkají stavu odeslání. Společnost OnePlus nyní na fóru zveřejnila oficiální prohlášení, které mnohé informace upřesňuje.

OnePlus One

Společnost OnePlus se na svém fóru uživatelům omluvila a přiznala, že s nimi v poslední době nekomunikovala tak, jak by měla. Mnoho uživatelů má v současné době u svojí objednávky stále stav “pending”, který značí, že se objednávka zpracovává. OnePlus nyní zveřejnilo seznam důvodů, které zpoždění zapříčinily, a uveřejnilo předpokládané datum odeslání.

  • konflikty v plánování výroby – 3 dny
  • pomalá výroba zadních krytů – 7 dnů
  • nekompletní dokumenty – 4 dny
  • víkendy – 4 dny
  • rozdíly v časových pásmech – 2 dny

Celkové zpoždění je podle oficiálních slov 20 dnů. Očekávané naskladnění pro USA a EU je ještě tento týden, plánované odeslání poté další den od naskladnění. Všichni zákazníci budou informováni následující den po odeslání prostřednictvím emailu. Pokud jste si nákup během čekací doby rozmysleli, tak nyní máte možnost zvolit vrácení peněz v plné výši.

[katalog post_id=”223801″ type=”badge”]

Máte objednaný mobilní telefon OnePlus One?

Zdroj: OnePlus.net.

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)