Smartphone Honor 9 a další se představí již brzy. Plánují se dvě akce

smartphone Honor 9

Společnost Honor se rozjíždí, plánuje totiž dvě velké akce, na kterých se podle spekulací ukáže několik nových telefonů. V první řadě by se mělo jednat o smartphone Honor 9 a pak také o Honor 6A. Kdy se akce uskuteční?

Smartphone Honor 9 již za deset dní?

Honor v posledních dnech rozeslal dvě pozvánky na své akce. Ta první se uskuteční 23. května v Číně. Podle spekulací to vypadá, že zde se poprvé ukáže Honor 9, o kterém se již od začátku roku postupně dozvídáme informace z úniků. Kromě toho by se mělo dostat i na střední třídu, kde by se měl představit telefon Honor 6A, ten by se pak zařadil po bok Honoru 6X a 6C.

To ale není vše, první akce se uskuteční v Pekingu v Číně. O měsíc později se pak chystá také akce pro Evropu, ta se uskuteční 27. června v Berlíně. Časově by to vycházelo na to, že se na obou akcích představí stejná zařízení. V podobném časovém rozmezí se na trh dostal třeba i telefon Honor 8 Pro.

Těšíte se na Honor 9, nebo spíše na Honor 6A?

Zdroj: pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)