TOPlist

Majitelé Honor 7X se dočkali: Aktualizace na Android 8 Oreo vychází

telefon honor 7x android 8 oreo aktualizace

Jak bylo dříve slíbeno, tak se i stalo. Telefon Honor 7X se začíná postupně v těchto dnech aktualizovat na Androidu 8 Oreo a nadstavbu EMUI 8.0. Oznámení prozatím proběhlo pro USA, takže u nás se může objevit Oreo i s několika týdenním zpožděním.

Telefon Honor 7X funguje už na Androidu 8 Oreo

V nové aktualizaci na EMUI 8.0 se má vylepšit výdrž baterie, přidá se pohybující navigační lišta, odemčení telefonu pomocí tváře, dále se také mírně upraví a aktualizuje UI atd. Zároveň se přidává podpora pro Project Treble. Samozřejmostí jsou pak novinky, které přináší Android 8 Oreo.

honor 7x cz koupit

Další na řadě by měl být telefon Honor 8, a to s minimálně aktualizací na novou verzi nadstavby EMUI 8.0. Jestli se dostane i na samotné Oreo, se zatím neví.

Telefon Honor 7X se začal v Číně prodávat v říjnu minulého roku, dlouho dobu to vypadalo, že se na český trh vůbec nepodívá. Nakonec jsme se dočkali až v únoru 2018, kdy se začal prodávat za cenu 7 490 Kč. Pro majitele v Česku tak čekání na Android Oreo nebylo tak dlouhé.

[aps_product_sz id=“486779″]

Těšíte se na Android Oreo pro Honor 7X?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)