TOPlist

Plánuje Telefon od Googlu zobrazovat hovory vedené přes WhatsApp?

Telefon od Googlu
  • Objevilo se několik případů, kdy byl v aplikaci Telefon zobrazen hovor vedený přes WhatsApp
  • Chystá Google integraci všech hovorů pod jednu aplikaci?
  • Novinka by byla k dispozici pouze u telefonů, využívajících Telefon od Googlu

Telefon od Googlu by mohl brzy integrovat záznamy hovorů WhatsApp jednotného protokolu historie hovorů. Podle nedávného úniku si uživatel @Kishore9196 všiml na svém telefonu něčeho neobvyklého. Po otevření protokolu hovorů si všiml, že aplikace zaznamenala jeden z jeho hovorů, který ale vedl přes WhatsApp. Mohlo by to souviset s novinkou, kdy WhatsApp plánuje umožnit sloučení více komunikátorů pod jednu střechu?

Čeká nás integrace VoIP hovorů?

Tato funkce by byla obzvláště zajímavá, protože by mohla potenciálně sloučit VoIP hovory z celé platformy Android do jednoho protokolu. To by zahrnovalo hovory uskutečněné prostřednictvím aplikací jako SkypeSignalViber atd. Je ale důležité mít na paměti, že zvěsti o této integraci kolují již delší dobu.

Telefon od GoogluZobrazuje Telefon od Googlu hovory z WhatsApp?

Zobrazuje Telefon od Googlu hovory z WhatsApp?

Už před rokem se na Redditu objevil příspěvek, který předvedl něco podobného. Uživatel si všiml jednoho ze svých hovorů WhatsApp zaznamenaných v aplikaci Telefon od Googlu. Mohlo se jednat o ranou beta testovací verzi, kterou Google na omezenou dobu zavedl pro vybranou skupinu lidí, nebo, což je pravděpodobnější, o nehodu.

Záznam o hovoru WhatsApp v aplikaci Telefon od Googlu

Google se zatím nevyjádřil k tomu, kdy a jestli vůbec plánuje vydat aktualizaci, která by hovory WhatsApp integrovala do Telefonu od Googlu. Na základě toho, co se objevilo online, se však zdá, že Google pracuje na tom, aby tuto funkci nabídnul.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Telefon od Googlu (ne)jen pro vyvolené

Je důležité si uvědomit, že tato funkce nemusí být dostupná automaticky na všech chytrých telefonech Android. Bude fungovat pouze na zařízeních používajících aplikaci od Google. Telefony od výrobců, jako jsou XiaomiSamsung a OnePlus, obvykle přicházejí s vlastními proprietárními aplikacemi pro telefonní hovory, a tak se nemusí dočkat stejné integrace.

Phone by Google
Phone by Google

Na druhou stranu nic vám nebrání si Telefon od Googlu nainstalovat na jakýkoliv telefon.

Líbila by se vám integrace VoIP do jednoho protokolu?

Zdroj: Appuals

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií, cestování a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)