Telefon Gionee Elife E8 oficiálně – Quad HD displej, 3 GB RAM a vysoká cena

Gionee-ELIFE-E8-2

O chystaném telefonu čínské společnosti jsme vás informovali již několikrát, nyní se ale dostáváme konečně k oficiálnímu představení. Gionee Elife E8 přichází s výborným hardwarem, který by v některých aspektech mohly závidět TOP modely renomovaných výrobců. Zmínit můžeme například 6″ AMOLED displej s Quad HD rozlišením, nový osmijádrový procesor MediaTek Helio X10 s frekvencí 2 GHz, 3GB RAM paměť či 64GB vnitřní úložiště s možností doplnění o paměťovou kartu. Chloubou má být také fotoaparát, který nabídne snímač s rozlišením 23,7 MPx a optický zoom, tedy bezztrátové přiblížení obrazu. Tento čip umožní dokonce vytvářet fotografie s rozlišením 120 MPx, které vzniknou složením několika snímků. Nechybí ani možnost natáčet video v rozlišení 4K. Prozatím bohužel neznáme kapacitu baterie či přesnou podporu LTE sítí, což je pro nás důležité.

Nový telefon Gionee Elife E8

telefon gionee elife e8 - 2

Telefon Gionee Elife E8 bude na čínském trhu dostupný již 15. července a dá se předpokládat, že si jej zanedlouho budou moci objednat i čeští uživatelé (skrze zahraniční e-shopy). A na kolik vlastně Gionee Elife E8 přijde? Cena je na čínský telefon opravdu vysoká, počítá se totiž se 645 dolary, což je v přepočtu přibližně 15 500 Kč bez DPH.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)