Telefon Asus Zenfone AR dorazil na český trh: Je dražší než Galaxy S8

telefon Asus ZenFone AR

Telefon ASUS ZenFone AR byl představen již na začátku roku během veletrhu CES 2017. Po půl roce se konečně dostává na český trh. Jedná se o první telefon, který nabízí “lepší” virtuální a rozšířenou realitu zároveň. Zaplatíte za něj ale hodně peněz.

Telefon ASUS ZenFone AR stojí 25 tisíc korun

Telefon byl poprvé ukázán v lednu tohoto roku. Jako první podporuje obě platformy Googlu, a to jak Daydream pro virtuální realitu, tak i Tango pro rozšířenou realitu. Díky těmto dvěma stále ještě unikátním funkcím, telefon stojí 25 tisíc. Není to ale jen o tomto, i samotné specifikace telefonu jsou výborné.

Novinka má 5,7” Super AMOLED displej s rozlišením WQHD. O výkon se stará Snapdragon 821 v kombinací s pamětí RAM o velikosti 6GB. Úložiště telefonu je 128GB. Zajímavá funkce je také 5 magnetový reproduktor s inteligentním zesilovačem. Díky tomu, že telefon podporuje Tango, tak na zadní straně najdeme tři kamery. Ta hlavní má 23 MPx, druhá kamera slouží ke sledování pohybu, třetí pak snímá hloubku objektů.

Nechybí ani čtečka otisků prstů, 3,5mm audio jack nebo USB-C. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 3 300 mAh. Telefon je na českém trhu k dispozici pouze v černé barvě. Doporučená maloobchodní cena je 24 990 Kč.

Asus ZenFone AR

Asus ZenFone AR

1.0
  • Displej 5.7", 1440 x 2560 pixelů, Super AMOLED
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 821
  • RAM 6GB
  • Fotoaparát 23 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 15 124 Kč

Jak se vám líbí Asus ZenFone AR? Je cena přestřelená?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)