Očekávanou hru Tekken Mobile už můžete stahovat na Android

tekken mobile

Několik dní zpátky jsme vydali článek, kde jsme rozebrali zajímavé Android hry roku 2018. Tekken Mobile byla původně hra, která se v tomto žebříčku měla objevit, jenže než článek vyšel, oznámila společnost Bandai Namco, že v našem regionu hra vychází již na začátku února. Už nyní si ji tak každý může stáhnout z Google Play.

Tekken Mobile kombinuje klasickou bojovku a karetní hru

Ve hře bude k dispozici více než 20 ikonických postav z Tekken série, která si získala nespočet fanoušků po celém světě. A to třeba Paul Phoenix, Panda, nebo Kazuya Mishima. Každá postava se dá vylepšovat, a to i o nové bojové pohyby. Zde se totiž nebudou bojová komba tvořit složitým mačkáním tlačítek. To ani není na dotykovém displeji možné.

Tekken Mobile – iOS/Android – Rodeo’s journey (Character Reveal Trailer)

Tekken Mobile - iOS/Android - Rodeo's journey (Character Reveal Trailer)

Místo toho se vývojáři rozhodli do hry vložit prvky z karetních her. K dispozici je jednoduchý příběhový režim, hlavní zábava má ale být v PvP režimu, kde se utkáváte s ostatními hráči.

Hra je poměrně kvalitně graficky zpracovaná, což je bohužel mínusem pro majitele levnějších telefonů. Vývojáři zveřejnili minimální požadavky pro spuštění. Potřeba je minimálně Android 5.0, 2 GB RAM a procesor Exynos 8890 či Snapdragon 820. V podstatě tak hra funguje na vlajkových modelech roku 2016 a novějších telefonech střední či vyšší třídy.

Vyzkoušeli jste Tekken Mobile? Jak se vám zatím hra líbí?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)