TOPlist

Tegra 3: exkluzivně rozhovor s nVidií a ukázka připravovaných her

NVIDIA-Tegra-3

Od 27. února do 1. března 2012 probíhal Mobile World Congress v Barceloně. My jsme, jak jistě víte, byli na tomto kongresu přítomni a přinesli jsme vám spoustu zajímavých informací. Jednou z nich je rozhovor s panem Igorem Staňkem, který pracuje ve společnosti nVidia jako produktový manažer pro oblast EMEAI (Evropa, Afrika, Střední východ a Indie). V první části se podívejte na krátké představení pana Staňka.

Minirozhovor s Igorem Staňkem z nVidie na MWC 2012

Minirozhovor s Igorem Staňkem z nVidie na MWC 2012

Druhá část rozhovoru je zaměřena na samotný procesor nVidia Tegra 3. Dozvíte se, jak je procesor hodnocen, jaké je jeho nasazení do zařízení a popis funkčnosti pátého jádra, které se stará o řízení spotřeby baterie. Dozvíte se také, jak je to v současnosti s benchmarky a částečně i poodhalíme cíle a vize společnosti nVidia.

Rozhovor s Igorem Staňkem z nVidie na MWC 2012

Rozhovor s Igorem Staňkem z nVidie na MWC 2012

Poslední dnešní video, které se nám v Barceloně podařilo pro vás pořídit, je ukázka her určených pro zařízení s platformou nVidia Tegra 3. Možnosti této platformy nám demonstroval pan Staněk na dvou hrách.

První hra, se kterou jsme byli seznámeni, byl klon úspěšné Plants vs. Zombies – Eden to Greeeen. V této strategii budeme mít možnost stát se fiktivním zahradníkem a rozšiřovat rostlinnou říši do okolního vyprahlého prostoru. Hra bude zdarma i se všemi dostupnými mapami, v systému mikroplateb si hráči budou moci dokupovat jednotlivé rostliny, kterými budou rozšiřovat svou říši rostlin.

Druhou hrou, kterou nám pan Staněk ukázal, byla hra Golden Arrows. Typická diablovka s výbornou grafikou a specifickým ovládáním pomocí jednoho prstu. Ukázky z hraní i komentář pana Staňka naleznete v následujícím videu.

nVidia Tegra 3 a hry na MWC 2012

nVidia Tegra 3 a hry na MWC 2012

Ondřej Kadlec
O Autorovi - Ondřej Kadlec

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)