TCL Stylus 5G je levná novinka se stylusem a unikátními funkcemi

tcl stylus 5g

Samsung sice svou řadu Galaxy Note už před nějakým časem pohřbil, ale naštěstí nám alespoň do verze Ultra u vlajkové řady Galaxy S dopřál pero S Pen, díky kterému spousta uživatelů tento model milovala. Telefonů s dotykovým perem na trhu moc není, přesto se tu a tam nějaký ukáže. Tím nejnovějším je TCL Stylus 5G zastupující střední třídu.

TCL Stylus 5G je střední třída se stylusem

TCL Stylus 5G disponuje 6,81palcovým LCD panelem s Full HD+ rozlišením. Je zřejmé, že značka nasadila větší displej právě díky přítomnosti pera. V systému Android 12 se nachází aplikace pro převod písma na text nebo třeba počítání psaných matematických rovnic, což se může jistě hodit. Mezi kantory tedy tento model nebude tím nejoblíbenějším.

Pod kapotou nám tiká čipset MediaTek Dimensity 700 v kombinaci se 4 GB RAM a 128GB úložištěm. Výdrž dostala na starost 4000mAh baterie a nechybí samozřejmě čtečka otisků prstů nebo audio jack. Na zadní straně se v modulu foťáků nachází hlavní 50Mpx snímač, 5Mpx ultraširoký, 2Mpx makro senzor a 2Mpx hloubkový snímač. Dle společnosti telefon dostane minimálně Android 13 a dva roky bezpečnostních aktualizací. V tuto chvíli je k dispozici v USA a to za cenu 260 dolarů, tedy asi 6 000 Kč.

Co na TCL Stylus říkáte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)