Sháníte obří televizi? 4K TCL s Google TV je v super akci

tcl televize sleva
  • Některé e-shopy zlevnily obří televizor TCL
  • Původně byl k mání za 59 990 Kč, nyní je za polovinu

Pokud hledáte nový a zároveň velký televizor, možná pro vás máme skvělou zprávu. Na trhu je nyní k dostání TCL 85P735 a to nejlevněji v historii. Zlevnilo ho hned několik e-shopů, obr s 85palcovým displejem může být váš za necelých 30 tisíc.

Spolu se Samsungem UE85AU7172 se jedná se o nejlevnější 85palcový (215 cm) televizor na českém trhu, který nabízí širokou škálu vymožeností, ale je potřeba počítat s tím, že nejde o špičku, ale spíše vstupní model, jehož 55palcová varianta se dá pořídit za přibližně 12 tisíc. Pokud tedy očekáváte nějaký vysoký maximální jas, vysokou obnovovací frekvenci nebo technologie jako QLED, rovnou na něj zapomeňte. V případě že vám jde ale jen o velikost, neuděláte chybu a rozhodně nelze říct, že by měla vyloženě špatný obraz.

P735 TV | Meet The New TV | TCL

P735 TV | Meet The New TV | TCL

Televizor disponuje algoritmem MEMC, který opravuje rozmazání a trhání obrazu, samozřejmostí jsou také technologie Dolby Atmos a Dolby Vision. Zvukový výkon obstarává dvojice 15W reproduktorů a systémem je samozřejmě Google TV.

Televizor TCL 85P735 je loňský model, který začínal na ceně 59 990 Kč a nyní jej lze zakoupit za cenu 29 990 Kč, tedy téměř přesně za polovinu původní ceny. K dostání je třeba v CZC nebo na Alze.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vešel by se vám takhle velký televizor domů?

Zdroj: CZC

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)