TOPlist

Akce roku? Cena prémiové televize TCL s MiniLED, 144 Hz a skvělými reproduktory klesla v Česku na minimum!

tcl sleva miniled
  • TCL 65C935 je špičkový MiniLED televizor pyšnící se herními funkcemi a skvělými reproduktory
  • V roce 2022 v Česku startoval na ceně 59 990 Kč, nyní ho můžete pořídit za 23 992 Kč
  • Přestože je téměř dva roky starý, za danou cenu jde o bezkonkurenční nabídku

Hledáte televizi, která vám nabídne špičkový obraz, skvělý zvuk a prémiové zpracování? Za normálních okolností byste za něj museli vypláznout vyšší desítky tisíc, avšak pokud vám nevadí, že jde o starší (byť stále špičkový) model, může vás zaujmout televize TCL 65C935. Ta je nyní v Datartu dostupná za akční cenu 23 992 Kč. Původně v Česku startovala na 59 990 korunách a postupně zlevňovala, avšak ještě v květnu stála hodně přes 30 000 korun. Tohle je jedna z nejlepších nabídek, na kterou jsme letos narazili. Lepší televizor za danou cenu dost pravděpodobně nekoupíte.

TCL 65C935 nabídne za danou cenovku možná až příliš dobrý obraz. Pyšní se 65palcovým Quantum Dot VA panelem s MiniLED podsvícením. Při sledování HDR se obraz rozzáří až na velmi vysokých 2 000 nitů a splňuje tak třídu 4K HDR Premium 2000. Rozlišení je samozřejmě 4K, hráče potěší 144Hz obnovovací frekvence a přítomnost HDMI 2.1, což se hodí hlavně u herních konzolí aktuální generace. Za zmínku stojí také variabilní obnovovací frekvence (VRR) a ALLM (auto režim nízké odezvy).

Televizor podporuje technologie Dolby Vision a HDR10+ a pro ještě lepší zážitek je tu Dolby Vision IQ, která optimalizuje kvalitu obrazu podle světelných podmínek v místnosti. O zvuk se stará systém 2.1.2 ONKYO s integrovanými předními stereofonními reproduktory. Mají výkon až 180 W (to je na televizor hodně vysoké číslo) a umí Dolby Atmos. K televizoru tedy nutně nemusíte dokupovat soundbar, zvuk vás rozhodně příjemně překvapí.

TCL 65″ C935 mini review & comparison

TCL 65" C935 mini review & comparison

Televizor se pyšní elegantním designem s kovovým středovým stojanem a tenkými rámečky a běží na operačním systému Google TV, který nabízí širokou škálu aplikací a streamovacích služeb. Jak jsem zmiňoval v úvodu, za danou cenovku jde o mimořádnou nabídku, kterou by byla škoda nevyužít, pokud zrovna uvažujete o koupi nového televizoru.

Cena: 23 992 Kč

Co říkáte na tuto akci? Pořídili byste si televizor od TCL?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)