TOPlist

55 palců a Google TV pod 8 tisíc. Zajímavá TCL telka je nyní v super akci

tcl google tv sleva
  • Electro World má v zajímavé akci TCL televizor s Google TV
  • Má velikost 55 palců, 4K rozlišení i Google TV 
  • K dostání je za 7 911 korun

Kvalitní chytré televizory jsou v dnešní době poměrně dostupnou věcí. Pryč jsou doby, kdy jste museli platit za kvalitní obraz hromadu peněz, poměrně schopnou televizi dnes seženete i za částku okolo deseti tisíc a jedna z nich je ve velice zajímavé slevě na e-shopu Electro World.

TCL 55P637 koupíte pod 8 tisíc

TCL 55P637 je loňský model, který splňuje vše, co běžný uživatel od televizoru vyžaduje. Má velikost slušných 55 palců, samozřejmostí je 4K rozlišení a podpora standardu Dolby Vision. Panel je typu VA a je podsvícen standardními Direct LED, což je (vzhledem k tomu, že jde o vstupní model) pochopitelné. Stejně jako u ostatních TCL televizorů můžeme i zde počítat s technologií MEMC, která uměle zvyšuje snímkovou frekvenci a zajišťuje tak plynulejší obraz.

Samozřejmostí je systém Google TV, takže můžete počítat s hromadou podporovaných aplikací. Základní reproduktory o výkonu 20 W podporují Dolby Atmos, ale pro lepší zvukový zážitek doporučujeme nákup soundbaru. Samozřejmě nesmíte od televize, která po zadání slevového kódu vychází na 7 911 korun čekat zázraky, ale pokud hledáte něco na chatu, do dětského pokoje nebo třeba ložnice, poslouží tento model více než dobře. Sami máme s levnějšími TCL televizory převážně dobré zkušenosti.

Cena: 7 911 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s televizory od TCL?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)