Tacticool je nová hra zdarma: Má pokročilou fyziku i podařenou 3D grafikou

tacticool android hra

Tacticool je nová 3D hra, která je k dispozici na Androidu i iOS. Stojí za ní vývojáři z Panzerdog. Už na první pohled zaujme tím, že se hraje z tzv. top down pohledu. Díky tomu máte na malých displejích telefonů mnohem lepší přehled o dění na mapách. A přehlednost se určitě hodí. Jde totiž o akční hru, kde proti sobě bojují dva týmy o pěti členech. Další  zajímavostí je pokročila fyzika, kterou u mobilních her tak často nevídáme.

Tacticool je zajímavá 5v5 střílečka s pokročilou fyzikou a multiplayerem

Už během vývoje hra vyhrávala na různých vývojářských soutěží. Lidé z Panzerdog hru představují jako izometrickou 5vs5 multiplayerovou střílečku s realistickou fyzikou a ničením herního prostředí. Ve hře se nachází široká škála zbraní od automatických pušek, přes samopaly, brokovnice až po různé výbušniny, granáty apod.

Další zajímavostí je to, že ve hře můžete ovládat vozidla a rychle se i s vaším týmem přesunovat po pěti mapách. Samotná auta se dají vyhodit do povětří, a to třeba pomocí RPG. Taktika zde hraje také roli. K dispozici jsou postavy, u kterých si můžete otevírat více než 20 různých schopností. Hra je zdarma ke stažení z Google Play, obsahuje ale dodatečné nákupy za reálné peníze. Vzhledem k tomu, že jde o multiplayerovou hru, je také vyžadováno internetové připojení.

Tacticool – 5v5 shooter

Tacticool - 5v5 shooter

Tacticool: Tactical shooter
Tacticool: Tactical shooter

Jak se vám líbí Tacticool? Vyzkoušíte tuto hru?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)