Miliarda stažení pro další Google appku. Taky ji používáte?

Tabulky Google miliarda stažení

V posledních týdnech se s překonáváním velkých milníků v Obchodě Play takzvaně roztrhl pytel. Velmi často se o to přitom postaraly nástroje přímo od Googlu. Nejinak je tomu i tentokrát. Celkově miliarda stažení aktuálně svítí u aplikace Tabulky Google, tedy součásti většího balíku kancelářských pomocníků pro mobily.

Google Tabulky miliarda stažení screen

Na rozdíl od hodnot u mnohých jiných aplikací amerického giganta je toto číslo trochu cennější díky tomu, že Tabulky neboli Sheets nejsou v mobilech běžně předinstalovány. Pokud jste s tímto nástrojem ještě nepřišli do styku, tak jde o mobilní variantu tabulkového editoru po vzoru Excelu.

Google Sheets
Google Sheets

Na počítačích má pochopitelně trochu větší a také příjemnější možnosti využití, ale i na menší obrazovce v případě menšího množství dat dobře poslouží. Jak bylo zmíněno, Tabulky v telefonech většinou netvoří základní výbavu, nicméně klasické Google Dokumenty k jejich stažení při otevírání tabulek vyzývají. U zmíněných Dokumentů je uvedena miliarda stažení již od října loňského roku.

Jak často Google Tabulky používáte?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)