TOPlist

Rychlejší bere! Vynikající tablet Xiaomi Pad 6 teď koupíte historicky nejlevněji

Xiaomi Pad 6 sleva
  • Oblíbený Xiaomi Pad 6 nyní pořídíte za pohádkovou cenu
  • Tablet disponuje nadstandardně plynulým 11palcovým displejem
  • Má i solidní procesor nebo podporu 33W nabíjení

Minulé léto přineslo Xiaomi na český trh tablet Pad 6, který navazuje na úspěch svého předchůdce a s vynikajícím poměrem mezi výbavou a cenou zaútočil na střední třídu. Nyní se stává ještě atraktivnějším, protože jej zasáhla vlna slev a u mnoha zdejších prodejců jej pořídíte za pohádkově nízké ceny. Zatímco při uvedení měl v konfiguraci 6/128GB doporučenou cenu 8 999 Kč, aktuálně jej lze koupit za 7 299 Kč.

Za tuhle lákavou částku Xiaomi Pad 6 momentálně nabízí prodejce Planeo. Skladem už má nicméně jenom dva kusy, takže platí pravidlo rychlejší bere. Za krásných 7 349 Kč nicméně tablet koupíte na Alze nebo přes Datart, takže pokud by se na vás přes Planeo už nedostalo, není ani tolik proč zoufat.

Xiaomi Pad 6 pouzdro s klávesnicí

Xiaomi Pad 6 je vybaven velkým 11palcovým displejem s rozlišením 2880×1800 pixelů a neskutečně plynulou 144Hz obnovovací frekvencí. Přestože nepoužívá AMOLED panel, nýbrž IPS LCD, obrazovku jsme si při testování tabletu pochvalovali. Určitou zásluhu na tom nese také podpora Dolby Vision a HDR10.

Pod kapotou tabletu se můžeme setkat s relativně slušným čipsetem Qualcomm Snapdragon 870 a 8 840mAh baterií, kterou je možné nabíjet až 33W výkonem, což vůbec není špatné. Tablet dále disponuje 13Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx selfie kamerkou a čtyřmi reproduktory s technologií prostorového zvuku Dolby Atmos.

xiaomi pad 6 pro

Cena: 7 299 Kč 

Jaká je vaše zkušenost se Xiaomi tablety?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)