TOPlist

Vynikající Redmi Pad Pro přichází ve vylepšené verzi. Co umí navíc?

xiaomi redmi pad pro 5g nahled
  • Ambiciózní Redmi Pad Pro brzy zamíří na český trh
  • Jeho výrobce mezitím představil vylepšenou variantu s klíčovou výhodou
  • Nabízí dva sloty na SIM kartu a 5G připojení, zřejmě přijde i k nám

Xiaomi na čínském trhu v dubnu představilo vysoce atraktivní tablet Redmi Pad Pro a v tomto měsíci také oznámilo jeho dostupnost na českém trhu, přičemž prozradilo také cenu. Zařízení se do prodeje dostane začátkem června a brzy jej bude na pultech obchodů doprovázet také vylepšená verze, která nyní vystrkuje růžky.

Redmi Pad Pro byl uveden ve Wi-Fi verzi, kterou nelze vybavit SIM kartou, což uživatele připravuje o možnost využívat mobilní data. Na čínském trhu se však nyní představil Redmi Pad Pro 5G, do něhož je možné SIMky vložit hned dvě. Redmi Pad Pro s nejvyšší pravděpodobností zamíří také na globální trhy, jasně tomu nasvědčuje marketingový snímek, který na X zveřejnil šéf Xiaomi Lei Jun.

Redmi Pad Pro 5G

 

Redmi Pad Pro 5G se od základní verze ničím jiným neliší. Disponuje tak stejným 12,1palcovým displejem s rozlišením 2,5K (2560×1600 pixelů), 120Hz obnovovací frekvencí a až 600nitovým jasem nebo výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, jenž dopomůže k vytvoření ideálního pracovního prostředí, ale rozhodně nezklame ani při hraní her.redmi pad pro poco tablet 5

Tablet Redmi Pad Pro může dále nalákat na čtveřici reproduktorů s podporou technologie Dolby Atmos či baterii s kapacitou 10 000 mAh, kterou je možné dobíjet 33W výkonem. K tabletu lze navíc přikoupit dotykové pero i klávesnice.

Zvažujete koupi Redmi Padu Pro?

Zdroje: Xiaomi, X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)