Očekávaný tablet realme Pad bude zřejmě levnější, než byste čekali. Co říkáte na specifikace?

realme pad

O tabletu realme Pad se spekuluje v podstatě již několik měsíců. Společnost dokonce už představila notebook realme Book, ovšem tablet se ještě neukázal. Dle všeho je ale za rohem, jelikož samotné realme se nechalo několikrát slyšet, že k jeho představení dojde brzy. Díky novým informacím známe také přibližnou cenu tabletu, která bude poměrně příznivá.

Tablet realme Pad spatřen v Geekbench

Je v podstatě jisté, že bude tablet pohánět čipset MediaTek Helio G80, jelikož byl tablet spatřen v benchmarku GeekBench. Sekundovat mu mají 4 GB operační paměti RAM (ačkoliv v plánu má být i verze se 6 GB) a samozřejmostí pak bude Android 11. Jsme zvědaví na to, jak si realme poradí s tabletovým rozhraním své nadstavby, ne každému se to totiž podaří ideálně.

tablet realme Pad

Přední stranu má pak pokrývat 10,4″ IPS LCD panel s 60Hz obnovovací frekvencí a rozlišením 2400 x 1080 pixelů. O selfie a videohovory se postará 8MPx přední kamerka, snímač se stejným rozlišením nalezneme také na zadní straně. Výdrž dostane pak na starost 7 100mAh baterie a cena by neměla překročit 20 000 INR, což je asi 5 900 korun bez daně.

Jak se na realme Pad těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)