V ČR se začal prodávat tablet Nokia T20. Konečně známe cenu

Nokia T20 tablet ČR

Po prvním vábničce z loňského října společnost HMD Global, aktuální výrobce mobilních zařízení Nokia, oznámila v pátek 11. března zahájení prodeje svého všestranného tabletu Nokia T20 na trhu v ČR. Chlubí se “finskou kvalitou”, hliníkovým zpracováním, dlouhou výdrží na jedno nabití nebo LTE konektivitou. O zobrazování a interakce se stará 10,36″ displej s rozlišením 2 000 x 1 200 pixelů a jasem 400 nitů, o co nejdelší výdrž zase 8 200mAh baterie. Ta má prý udržet tablet v chodu až 15 hodin při surfování po internetu, 7 hodin u konferenčních hovorů nebo 10 hodin při sledování filmů.

Díky zapojení do programu Android One v zařízení běží čistá forma tohoto systému a výrobce slibuje dva roky hlavních aktualizací a tři roky pravidelných bezpečnostních aktualizací. Nokia T20 je po softwarové stránce vybaven taktéž dětským režimem Google Kids Space, který dětem umožňuje prozkoumávat aplikace, knihy a videa pro rozvoj, vzdělávání i zábavu.

Hardwarovou výbavu tvoří například také stereo reproduktory, dva mikrofony, 8MPx zadní a 5MPx přední fotoaparát, čipset Unisoc T610 nebo 15W nabíjení. Do ČR jde tento nový tablet prodeje v modré barevné variantě, s LTE konektivitou a ve specifikaci 4 GB RAM a s 64GB úložištěm za cenu 5 999 Kč.

Co říkáte na parametry a cenu nového Nokia tabletu T20?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)