Menu

Tablet, módní hit Vánoc! Vánoční seriál: Pomáháme Vám s výběrem dárků

Tablety se letošní Vánoce stanou módním hitem. Vystřídají tak na pozici královského dárku dotykové telefony, DVD přehrávače, digitální kompakty a mnoho dalších zapomenutých hraček.  My tvrdíme, že tablet není jen módní ikonou. Z téhle ploché hračky se totiž stal plnohodnotný společník na cesty i na doma, který v mnohém dokáže předběhnout i klasický počítač. Tušíte-li, že právě tablet by někomu z vašich blízkých udělal radost, řekneme vám, jak na to.

Pryč jsou doby, kdy se tablet vybíral opravdu a jen podle technických kritérií. Uživatel musel přemýšlet nad výkonem, kvalitou displeje, nahranou verzí systému a fortelností těla. Doba se za dva roky posunula a změnila natolik, že dnes si můžeme dovolit více přemýšlet nad vzhledem, barvou a dalšími doplňky, které od tabletu očekáváme, aniž by se ubíralo na kvalitě. Tablet totiž už není ničím výjimečným, stal se finančně dostupným produktem, který si může dovolit téměř každý. A zvolit tablet mezi vánoční dárky pod stromeček je naprosto správné rozhodnutí. Dotyčnému totiž darujete nejen moderní věc, ale také jej učiníte v mnoha ohledech svobodnějším, nezávislejším. Pokud se tedy rozhodnete pořídit tablet jako vrcholné číslo štědrovečerní nadílky, pak si položte zásadní první otázku, kdo jej dostane? Žádné oficiální rozdělení na kategorie podle pohlaví, či věku samozřejmě na obalech nenajdete. Na druhou stranu v nabízených modelech jsou opravdu hodně velké rozdíly, které odkrývají jejich další použití. Chcete koupit tablet přítelkyni? Manželce? Nebo je to přesně naopak, hodláte obdarovat muže? A je dotyčný student, manažer a nebo prostě jen fanoušek do moderní techniky? Všechny tyto otázky si už dnes můžete položit a věřte, že nakonec najdete přesně takový přístroj, který udělá radost. Věrní čtenáři Světa Androida už vědí a znají. Pro vás, co hledáte tipy a rady, je tady připraveno několik krátkých ponaučení. Pokud tedy víte, koho chcete obdarovat, je na řadě druhá otázka. Co má dotyčný rád? Co si myslíte, že bude s tabletem dělat? Chcete darovat přístroj na práci, přenosnou kancelář, na hry, zábavu, filmy a nebo stačí základní model na prohlížení internetových stránek, kalendář a občas nějakou tu méně náročnou zábavu?

Řešte výkon i vzhled

Při výběru toho nejvhodnějšího dárku musíte proto sledovat několik parametrů.  Je-li pravděpodobné, že obdarovaný bude na tabletu hodně a často psát, je moudré se podívat po modelech, které mají větší displej. Desetipalcových přístrojů je dnes celá řada a jejich kvalita je na velmi dobré úrovni. V takovém případě má určitě smysl zjistit, zda lze k danému modelu sehnat i externí a připojitelnou klávesnici. Tablet se totiž rázem promění v naprosto nezávislý přístroj, jehož majitel časem zapomene na těžké notebooky. V případě, že vlastník bude hodně cestovat, nebo často používat WiFi, pak stojí za to sledovat výdrž baterie. Svět Androida výdrž u recenzovaných přístrojů vždy bedlivě sleduje a na našich stránkách tak najdete na své otázky správné odpovědi. Internetové připojení je také jedním z faktorů, který by měl kupující sledovat. Pokud s tabletem budete hodně času trávit ve městech, kde je možností, jak se připojit k internetu, spousta, asi bude stačit model s vestavěným WiFi modulem. Pokud však obdarovaný opravdu cestuje a dostává se do míst, kde žádná bezdrátová síť není, pak jistě ocení dárek, který bude mít možnost 3G internetu. Do tabletu pak vsune jen SIM kartu s ideálním datovým tarifem a na internet se dostane opravdu všude. Například  student takové věci jistě ocení, ale vzhledem k jeho věku a zálibám, by stálo za to zvážit, zda by takový přístroj neměl zvládnout i nejnovější hry. V tu chvíli se vyplatí sledovat zcela jiné ukazatele. WiFi a podpora 3G je samozřejmě důležitá, ale mnohem zásadnější je výkon procesoru, velikost paměti a samozřejmě i displeje. Všechny tablety, které chceme pro náročnější používání, by tak měly mít čtyřjádrový procesor.

Tablet by se měl vždycky dobře držet v ruce.

Ženy chtějí barvy

Systém Google Android nás baví, práce i zábava s ním je prostě paráda. Tablety se systémem Google Android ale jsou… různé, ale jedno mají společné. Nabízejí velkou dávku svobody. Jejich výrobci vás nenutí používat všelijaká nepříliš oblíbená rozhraní a u některých přístrojů dokonce narazíte i na klasické USB. V případě, že už je nějaká konektivita potřebná, vzhledem k rychlému vývoji elektroniky by měl tablet určitě mít zdířku HDMI. Hry, filmy i práci si lehce propojíte s televizorem a vše najednou vidíte mnohem lépe. Další výhodou většiny tabletů s Android systémem je podpora datových karet. Paměť přístroje si tak můžete rozšířit o SDHC kartu a na ní nejen ukládat, ale také instalovat stahované aplikace z Google Play. Když se zeptáte partnerek, co se jim na tabletech nejvíc líbí, asi většina odpoví, že hodně přemýšlejí nad barvou. Není na tom nic k smíchu. Žena samozřejmě chce mít výkonný a spolehlivý přístroj jako muž, ale současně mnohem více nahlíží na tyto výrobky okem módního znalce a pořízený přístroj by měl vhodně zapadnout do jejího vkusu. Že jsou ženy silou nebývale ovlivňující rozhodování marketérů i v této oblasti. Svědčí o tom i stále se rozšiřující nabídka designových a barevně pestřejších výrobků, které si vyloženě říkají o pořízení pro manželku nebo dívku. Červené, bílé i jinak barevné tablety cílí na ženy a basta!

Vyšší verze systému = lepší

Čím více věcí chci dělat s tabletem, tím vyšší verzi systému Android by měl mít. Standardem pro plnohodnotné využití většiny funkcí je tak Google Android 4.0, který už dnes mají snad všechny přístroje na trhu. Určitě se tedy vyplatí i vysledovat, jak hodně se výrobce stará o aktualizace svých předchozích modelů. Podle toho totiž můžete odhadnout, jak se bude chovat k výrobku, který jste zrovna koupili. A pravdou je, že ne všechny společnosti jsou v tomto ohledu bezchybně fungující. Je však také možné, že pořídíte tablet se 4.0 verzí, ale ihned po připojení k síti nabídne stáhnutí nového systému. My jsme v našem rádci volili střední a vyšší třídu tabletů a rozhodli jsme se představit modely pro manažery, moderní muže, moderní ženy a studenty. Co všechno by měl takový tablet umět? Pokud tedy vybíráte dárek pro manažera, pak by to měl být výkonný a prestižně vyhlížející výrobek, který zvládne nejnovější aplikace, potěší však solidní výdrží baterie, nadprůměrnou vybaveností a funkcemi a bude zvládat bez sebemenšího škobrtnutí všelijaké kancelářské aplikace. Dámy ocení především výkonný cestovní diář, který přehraje filmy z dovolené, bez cukání předvede fotografie, připojí dotyčnou k internetu a oslní vzhledem. I proto Honza Dolejš coby garant této kategorie nominoval Asus Transformer Pad 300. V bílé a červené verzi je to vyloženě dívčí záležitost. Vzhledem k vysokému výkonu však ve své modré verzi klidně potěší i studenta. Moderní muži chtějí především… no chtějí být hlavně moderní. Takže Karel Kilián sáhl po osvědčeném Google Nexus 7. Pokud pořizujete tablet studující ratolesti, vycházejte prosím z nějakého průřezu všech vlastností zde vyjmenovaných. Pravdou je, že slečny i mladí pánové chtějí psát a hry hrát. Takže ideální přístroj je takový, který nabízí průřez všech vlastností. Když jsme přemýšleli nad vítězem manažerské kategorie, netušili jsme, jak dlouho budeme nejvhodnější přístroj hledat. Výborných tabletů je celá řada a takový Asus Padfone, který nabízí funkci smartphonu “zašoupnutého” do tabletu, určitě pracovně hodně vytížený člověk ocení. Nakonec však vyhrál Galaxy Note 10.1 od Samsungu. Důvody se dozvíte níže. Volba tabletu jako hlavního vánočního dárku je volbou rozumnou a správnou. Darujete nejen momentální hit, ale současně i výkonného pomocníka. Zvolili jste navíc tablet se systémem Android, který svým uživatelům nabízí největší možnou dávku volnosti. Moderní přístroje nabízejí možnost plnohodnotné práce i zábavy, navíc pořídíte dárek, který udělá jednoznačně nefalšovanou radost. A o to přeci jde.

Karel Drda doporučuje: Samsung Galaxy Note 10.1

Tablet pro manažery i studenty

Máte-li v rodině pracovně vytíženého manažera, podnikatele a nebo prostě jen někoho, kdo potřebuje, aby jeho tablet nabízel ty nejnovější funkce, pak je Galaxy Note 10.1 ideální volbou. Pořídíte totiž opravdu nadupaného pomocníka, v jehož útrobách bije čtyřjádrový procesor s 2GB operační pamětí. Pevný disk pro data nabídne úložiště o kapacitě 16GB, lze však rozšiřovat pomocí SDHC karet. Tablet k ovládání nabízí i stylus, který například při kreslení a psaní poznámek, může být nedocenitelným pomocníkem. Výkon je opravdu strhující, takže si samozřejmě zahrajete i nejnovější hry. Samsung Galaxy Note 10.1 však nabízí ještě jednu vychytávku a tou je funkce multiscreen pro ovládání dvou aplikací rozdělených na jednom displeji. Co si budeme říkat, “za pár” to bude běžná věc, ale nyní ji najdete takto vychytanou jen zde. Na jedné straně displeje si tak můžete kontrolovat poznámky, na druhé pak klidně tvořit. Studenti pak mohou využívat aplikaci Formula Match, která dokáže s přehledem počítat ručně zapsané rovnice a dokonce je převádět na grafy. Samsung Galaxy Note 10.1 možná trochu ubírá plyn svojí plastovou konstrukcí, ale stále se jedná o velmi vydařený model.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

 

Tohle je dělo, nemusíte souhlasit, ale prostě je!

Karel Kilián doporučuje: Google Nexus 7

Tablet pro pány

V segmentu tabletů bych jako ideální vánoční dárek doporučil Google Nexus 7 16GB, a to hned z několika důvodů. V první řadě proto, že jako Nexus dostává aktualizace na nejnovější Android, což v tomto případě znamená aktuální 4.2 Jelly Bean. Úhlopříčka sedm palců je ideální pro držení v rukách a snadnou přenositelnost, byť samozřejmě pro některé účely, jako je sledování filmů, je 10″ displej vhodnější. Za zařízením stojí firma Asus, která je díky dlouholetým zkušenostem v tomto segmentu zárukou solidního a dobře dílensky zpracovaného produktu. Zajímavá je také hardwarová výbava: čtyřjádrový procesor Tegra 3 na 1,3 GHz je ve spojení s gigabajtem operační paměti dostatečně výkonným základem i pro hraní těch nejnáročnějších her. Otázkou je 16GB interní úložiště, které není možné rozšířit paměťovými kartami. Většině uživatelů sice bude tento životní prostor bohatě postačovat, nicméně hledá-li obdarovaný zařízení, do kterého si například na dovolenou nahraje desítky filmů, pak by mu tato kapacita nemusela stačit. Při nákupu buďte obezřetní zejména u podezřele levných nabídek – na trhu totiž ještě nedávno byla 8GB varianta, která se již aktuálně neprodává. Chcete-li se o Nexusu 7 dozvědět úplně vše, doporučuji recenzi Honzy Dolejše Google Nexus 7 – tablet, kterému neodoláte. Jen těžko najdete na trhu tablet s tak výhodným poměrem cena/výkon, takže máte-li na dárek připraveno kolem 6 000 korun, určitě bych neváhal a koupil právě toto zařízení.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

 

Jan Dolejš doporučuje:

Tablety pro dámy  

 Asus Transformer Pad 300 White/Red

Přístroj, který svou výbavou a výkonem míří do nejvyššího segmentu, stále se však drží lidové ceny pod 10 000 Kč. AwesomePad, jak tento přístroj s oblibou nazývám, svým velmi výkonným čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 nenechá uživatele na holičkách v žádných situacích, nabídne 32GB vnitřní paměť, slot pro pamětové MicroSD karty a výstup microHDMI pro připojení k televizi. A proč tento přístroj ocení ženy? Transformer Pad 300 sice disponuje plastovou konstrukcí, ta je však zpracována na jedničku a zejména zadní část zaujme díky plastovým “letokruhům” (nenapadá mě lepší označení). Ženy budou též nadšeny z výběru barvy, neboť jim Asus připravil hned 3 varianty, z čehož dvě prostě musí ženy ocenit. Přístroj je dodáván v modré, bílé a červené barvě. Naučí-li se majitelka s aplikací fotoaparátu, může posloužit Transformer Pad též jako zrcadlo díky vestavěné 1,3MPx kameře, která nabízí poměrně kvalitní obraz a na rychlou úpravu účesu to bude bezesporu stačit. A na závěr vrcholné číslo tohoto přístroje! Lze si totiž dokoupit dockovací klávesnici, která Transformer promění v plnohodnotný netbook.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

 

Samsung Galaxy TAB 2 7″ White

Ne vždy však slečny ocení velikou 10″ plochu tabletu a touží po něčem menším. Jako druhý kandidát se na našem trhu hlásí přístroj od společnosti Samsung, druhá generace řady Galaxy TAB. Samsung Galaxy TAB 2 7″ nabídne sedmipalcovou obrazovku, vejde se tak snáze do kabelky a stále si zachovává svoji mobilitu a vysoký výkon díky dvoujádrovému procesoru a 1GB RAM paměti. Nezklame ani systém Android Ice Cream Sandwich s nadstavbou TouchWiz, která usnadní práci s přístrojem. Kromě zmíněných parametrů a vlastností se může nový Galaxy TAB pyšnit další výhodou pro ženy – dodává se též ve stylové bílé barvě.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

 

 

Komentáře

Ondřej Koelbl

Ondřej Koelbl

24.11.2012 10:55

Uvažuji o Nexus 7, ale bojím se té velikosti…Jestli není 7″ málo :/

Zdeněk

Zdeněk

24.11.2012 11:16

Dva týdny zpět jsem si vybral a pořídil si Note 10.1 a je to extrémně super zařízení. Jen ten plast… Ach jo. Totiž ne úplně dokonale lícují.

Vstepik

Štěpán Víteček 0

24.11.2012 11:27

TO Ondřej Koelbl: Nebojte, 7″ je naprosto dostačující velikost. Mám ho již týden doma a je prostě… awesome!

Zdenecek5

Zdenecek5

24.11.2012 11:38

Taky vybírám k vánocům tablet a nevím jestli Note10 nebo nexus 10. Můžu nakoupit v německu, takže pro nexus hraje cena, ale neskutečně mě štve ta paměť, respektive nemožnost karty. Kvůli aplikacím jsem uvažoval i o Ipadu ale ios bych asi nepřekousl. Tak pořád nevím.

jirka

jirka

24.11.2012 12:04

ondřej doporucuji si osahat v kramu, ja jsem koukal na nexus 7 a ipadmini a nelze srovnat nexus je hrozna nudle rozhodne to chce vyzkouset.

Ondřej Koelbl

Ondřej Koelbl

24.11.2012 12:23

To: Štěpán Víteček: Díky za radu, ještě uvídím, hlavně podle finanční situace.

Jirka: Ano, musím si to jít někde ošmatlat :)) :D

mikymauz

mikymauz

24.11.2012 12:50

Na Nexus 7 pozor, docela se množí se případy odchlipujícího se displeje. S jeho koupí bych raději počkal, než se to vyřeší.

Lukáš

Lukáš

24.11.2012 12:52

Zdenecek5: doporučuji si všechny 3 tablety vyzkoušet.
Note bych nedoporučoval, zatím jsou na použité materiály samé stížnosti.
U nexusu máte jistotu, že se dočkáte jako jeden z prvních nejnovějšího androidu během následujících 2 let a navíc tam není žádná zbytečná nadstavba od Samsungu.
iOS není špatný systém, jenom tam zkrátka musíte někdy jít celkem otravnou oklikou, abyste dosáhli toho, co na androidu (např. MassStorage). Naopak se mi hodně líbí iCloud, kde se vám všechno (včetně systémových nastavení a dat aplikací) automaticky pravidelně zálohuje na cloud a nemusíte o ničem přemýšlet. Dále je tam více aplikací uzpůsobených na tablety.
Takže bych vybíral mezi iPadem a Nexusem, ale vzhledem k ceně, je asi lepší volba Nexus.

PetrV.

PetrV.

24.11.2012 13:10

TO mikymauz: ten odchlipující displej bude podle mě chyba jedné z prvních várek, já mám Nexuse asi 3 týdny a bez problémů!
Taky jsem měl strach že 7″ bude málo a teď jsem rád že mám 7″ a ne 10″

Zdenecek5

Zdenecek5

24.11.2012 13:22

Lukáš: Díky za odpověď. Kdyby měl nexus slot na SD tak o ostatních ani nepřemýšlím. Ale 16GB je urážka a cenový rozdíl 100E na 32GB verzi považuji za naprostý výsměch zákazníkům, pro ně to udělá rozdíl tak 4-5 dolarů. U Ipadu bych asi taky bral jen 16 vzhledem k ceně.
Na mobilu mám 1+64GB a jsem skoro plný. A když N10 má full HD obrazovku a pořádný výkon tak bych ho taky rád využil, ne že budu furt řešit co se mi tam vejde a nevejde.
Aktualita systému je hezký bonus ale pro mě to není stěžejné, jsem většinou spokojen s tím co mám. Droidí tablet bych si stejně pomocí launcherů apod. upravil co nejvíc do podoby HTC…
Kvalita materiálů u Samsungu by mě až tak netrápila (pokud by se mi teda nerozpadal v ruce), tablet budu mít spíše na domácí použití + občasně na cesty.

smates

smates

24.11.2012 13:37

Ja si pockam na Nexus 32GB mel by se prodavat za stejnou cenu jako soucasna 16GB verse.Jinak ma ted jiny 7″ tablet a velikost je to idealni na stale tahani sebou.

Pavel

Pavel

24.11.2012 14:37

radši iPad je pro něj mnohem více aplikací,které využívají celou obrazovku a ne jak u Nexusu,který roztáhne mobilní aplikaci

GOS

GOS

24.11.2012 14:42

Nexus 7 je taky můj žhavý kandidát, ale 32GB verze s 3G, jen už asi nebude za 6000. :( A mohl by být i ve více barvách, aby to byl lepší dárek i pro holku.

Peeepan

Peeepan

24.11.2012 17:34

Tiež riešim výber tabletu. Chcel by som niečo z klávesnicou. Tu je ale háčik, poriadne duo tablet+keyboard robí len ASUS. Bluetooth klávesnice alebo docky, ktoré som videl na nete pre iné značky sa mi zdajú byť nepoužiteľné (docky sú napevno, obaly z klávesnicou nedržia tvar, …) Skúste poradiť; má tu niekto tablet z klávesnicou? Ako často ju využívate (nie ako baterku, ale ako klávesnicu)? Aký druh klávesnice máte?

Mimochodom, podľa mňa sú len dve zmysluplné cesty ako veľké zariadenia kúpiť:
A: telefón 4.5″; tablet 10″ s klávesnicou, počítač 24″, telka …
B: telefón 3.5″; tablet 7″, notebook 15″, telka …

… ja idem po možnosti A …

Plina

Plina

24.11.2012 17:36

Mám možnost srovnání jak iPadu 3, tak Nexusu 7. I když vše nejde tak jednoduše jako na androidu, tak zpracováním, designem a hlavně aplikacemi to jednoznačně dohání. Omezení jsou, ale jak psal někdo výše, vše se dá obejít a nakonec stejně zjistíte, že zase tak často nahrávat data do tabletu nebudete potřebovat. Nicméně za ten půl rok se situace celkem dost změnila. A já se vracím z iPadu k Nexusu. Jednoduše proto, že mi android vyhovuje více a nexus 10 je prostě to, na co jsem čekal. Sedmička za tu cenu je výborná. na net, hry, dětem. Ani se za tu cenu nebojím, že jej zničí. Zpracování není tak dobré a kdo chce machrovat, tak to nebude úplně ono. ale ještě jednou zmiňují cenu. Pro toho, kdo chce tablet na veškeré dění na netu, ale i částečně jako náhradu za počítač na práci nebo spíše na tvoření textů, tak doporučuji jednoznačně deset palců. A jen taková poznámka, vím, že jsme na světě androida, ale kdo nemá hluboko do kapsy a chce udělat radost přítelkyni, pak bych kupoval iPad mini. Holky se většinou v zařízení hrabat nechtějí a zajímá je hlavně design. A ten je u iPadu mini prostě geniální. Navíc osm palců je podle mě mnohem lepší než sedm a zároveň hmotnost oproti desítce poloviční.

Ladislav Toušek

Ladislav Toušek

24.11.2012 18:04

I bůh by Vám doporučil NEXUS 7. Protože až si budete na něm spouštět cokoliv ( aplikace, hry,video atd.), budete říkat halejuja.

2000volts

2000volts

24.11.2012 18:11

A CO TREBA ARCHOS TABLETY? UZ PUL ROKU POUZIVAM ARCHOS 101 GEN9 TURBO, 1.5GHZ, 1 GB RAM, 250GB HD A ABSOLUTNI SPOKOJENOST. A CENOVE TAKY SUPER. TED VYSLA DESATA GENERACE ARCHOSU A VYPADAJI SUPER. STRANKY http://WWW.ARCHOS.COM

2000volts

2000volts

24.11.2012 18:12

P.s. sorry za ten caps lock, nejak mi to ujelo :-D

2000volts

2000volts

24.11.2012 18:27

Sorry za ten caps lock ;-)

smates

smates

24.11.2012 19:27

No ja doufam ze bude ke koupi i Nexus 32GB bez 3G ktyry je mi stejne k nicemu.

Milan

Milan

24.11.2012 20:10

dobrý deň prosím vás o pomoc kúpil som si nexus 7 mam ho doma spusti som ho a neviem či ho mam dat ihňed nabit ako je to v dokumentácii ktora bola v krabici od nexusu alebo ho mam uplňe vybit a dat nabijat na dlhu dobu 12 hodín cca neviem prosím poradte my dakujem a ako dlho by sa mal bežňe nabíjat dakujem

S55

S55

24.11.2012 21:33

to Milan: Postupujte dle návodu.
Moderní Li-Ion není třeba formovat, naopak úplné vybíjení jim škodí.
Názory nejsou jednoznačné, ale osobně se snažím tento typ baterie dobíjet, když je na 50-40 % kapacity (a pokud je to možné, tak do 100 %).
Nevím, jak je to u N7, ale dost často přístroj nabíječku odpojí, když má baterie 100 % a dál nenabíjí => další “pobyt” přístroje na nabíječce nic nepřidá. (Ano, zaměňuji akumulátor a baterii.)

Pavlos

Pavlos

25.11.2012 4:10

Určitě bych uvítal recenzi nějakých levnějších tabletů. Například prestigio nebo emgeton. Je jasné že výše recenzované modely jsou prostě lepší. Ale spousta lidí určitě bude mít zájem i o tablet z nišší kategorie, proč tedy neudělat nějaký přehled ?

smates

smates

25.11.2012 14:35

Jestli chces nejakej levnej a slusnej tak kup nejakej Ainol,mam ho taky a spokojenost.Furt lepsi nez to co pises.

jirkah

jirkah

25.11.2012 14:57

smates napsal: 25.11.2012 14:35

Jestli chces nejakej levnej a slusnej tak kup nejakej Ainol,mam ho taky a spokojenost.Furt lepsi nez to co pises.

ainol vypada dobre, ale 7″ je proste malo.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

25.11.2012 18:40

Pro většinu z těchto zařízení můžete hlasovat v anketě “Android roku 2012”.
Hrajeme o spoustu super cen, tak nezapomeňte zadat http://www.androidroku.cz/hlasovani/

Guli

Guli

25.11.2012 19:32

Držel jsem v ruce Note 10.1, nechci plastovou hračku, díky! Nexus 7 mi přijde moc malý, proto volím iPad Mini :) Sony Tablet S jsem v ruce nedržel, takže si o něm nedokážu udělat obrázek. Ale plastové kšunty nechci!

PP

PP

25.11.2012 21:19

Mně osobně připadá bílá elektronika mnohem hezčí než černá a to opravdu nejsem žena. Jinak já na Vánoce zvolil iPad mini, připadá mně oproti Nexusu kvalitněji zpracovaný a s lepší velikostí.

S55

S55

25.11.2012 21:24

to jirkah: A co připravovaný Ainol Novo 10 Captain?

RSS (komentáře k článku)