Slevy, dárky, novinky. I T-Mobile už rozjel vánoční kampaň

T-Mobile vánoční kampaň 2022

Český operátor T-Mobile představil speciální vánoční nabídku, která má potěšit jak stávající, tak i nové zákazníky. K dispozici budou páry zvýhodněných Samsung produktů, dotace na chytré televizory či notebooky, upravené tarify nebo rozbalovací adventní kalendář v mobilní aplikaci.

“I v letošním roce nebudou chybět oblíbené dvojice zvýhodněných produktů pro všechny zákazníky, kteří si prodlouží, nebo nově aktivují smlouvu na mobilní hlasové služby na 24 měsíců. V listopadu tak bude možné získat dvojice vybraných modelů Samsung, kdy druhý telefon bude stát pouze 1 Kč, případně zvolit obdobnou kombinaci telefonu a chytrých hodinek. Zákazníci tak nákupem dvojičky od Samsungu ušetří až 18 499 Kč,” popisuje T-Mobile první část kampaně.

 

Pro zákazníky, kteří k prodloužení smlouvy nepotřebují nový telefon, připravil operátor nabídku elektroniky do domácnosti. Tarifní dotace se vztahují na nové televize Philips nebo notebooky Acer a využít je mohou i podnikatelé. “O dárky nepřijdou ani majitelé předplacených karet, na které čeká v mobilní aplikaci odměna v podobě neomezených dat a neomezeného volání na týden na čísla značky T-Mobile za každé dobití vyšší než 300 Kč. Zároveň budou moci zakoupit roční datový balíček 24 GB (12×2 GB na 30 dní) s 50% slevou,” dodává operátor.

Zmíněný adventní kalendář bude dostupný od prvního prosince do Štědrého dne přímo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Přinese řadu dárků a odměn pro všechny zákazníky bez ohledu na typ využívaných služeb. Pod hlavičkou T-Business je také připravena speciální vánoční nadílka pro živnostníky a drobné podnikatele.

Pokud si od 1. 11. 2022 až do 31. 1. 2023 pořídí B2B DSL pevný internet a k tomu TV Tarif M, zaplatí za tuto kombinaci v rámci vánoční akce pouhých 548 Kč na prvních 6 měsíců. Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou získají od 8. 11. neomezená data na 7 dní nebo na 30 dní zdarma při zakoupení balíčku Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Novinkou jsou velmi  odměny od vybraných partnerů, které budou od stejného data rovněž k vyzvednutí v aplikaci.

Co na nabídku říkáte? Kterou část využijete?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)