T-Mobile TV slaví 7 let a mění svůj název na MAGENTA TV

T-Mobile TV MAGENTA TV změna název jméno

Vysílací IPTV služba T-Mobile TV prochází výraznou změnou. U příležitosti oslav sedmi let od její prvního spuštění mění svůj název na MAGENTA TV a vyměňuje tedy dosavadní jméno operátora za brandové “barevné” označení známé z několika dalších služeb. V rámci nové kampaně, která začala 9. května, připravila MAGENTA TV speciální nabídku v podobě zvýhodněné ceny nejvyužívanějšího tarifu M. Po dobu dvou měsíců si ho zákazníci mohou aktivovat za pouhou 1 Kč za měsíc.

Hlavní tváří kampaně je známý televizní moderátor a hlasatel Alexandr Hemala. Ten ztvárňuje v televizních spotech několik rolí a poukazuje tak na obsahovou pestrost, kterou MAGENTA TV přináší. Atraktivním bonusem pro zákazníky je pak filmový a seriálový květen, jenž potěší uživatele nižších tarifů tím, že jim budou automaticky zpřístupněny programy CANAL+ Action, JOJ Cinema, AXN, AXN White, AXN Black, FilmBox Premium a FilmBox Extra,” vyjmenovává T-Mobile v tiskové zprávě.

Původní T-Mobile TV vstoupila na český trh v květnu roku 2016 s přibližně 130 kanály a nyní pod novou značkou přináší divákům téměř 170 kanálů, přičemž z toho je více než 60 % v HD kvalitě a některé v rozlišení 4K. MAGENTA TV je dostupná přes set top box, mobilní telefony, tablety, chytré TV i webový prohlížeč. Zákazníci ji mohou využívat až na šesti zařízeních a v rámci celé EU. V rámci změn již byla přejmenována i mobilní aplikace.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový název MAGENTA TV?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)