TOPlist

T-Mobile dá školákům tisíce SIM karet s internetem zadarmo. Chcete taky?

T-Mobile SIM zdarma pro žáky

Český operátor T-Mobile se rozhodl dalším způsobem pomoci skupině lidí, kteří byli citelně zasaženi aktuální pandemickou situací a vládními nařízeními. V tomto případě jde konkrétně o děti, které se mají věnovat distanční online výuce. Zejména pro žáky základních škol v ČR nabídne T-Mobile 10 000 SIM karet s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce. Učitelům pomůže zlepšovat vyučování na dálku, bezplatně jim zpřístupní on-line webináře. Pokud by se kritická situace v zemi a ve školství prodlužovala, zváží prý operátor další prodloužení této nabídky. Navazuje tak na nedávný krok, kdy ve spolupráci s Norou Fridrichovou oznámila darování 500 notebooků a připojení pro děti samoživitelů.

2016-12-16-t-mobile-esim-1.jpg

T-Mobile a SIM s daty zdarma pro žáky

Zástupci základních škol mohou společnost T-Mobile kontaktovat na e-mailové adrese skoly@t-mobile.cz, která byla zřízena speciálně pro tuto příležitost. Operátor každé škole, která o pomoc požádá, přidělí maximálně 20 SIM karet spolu s přístupem na speciální microsite a unikátním kódem. Rodiče dětí, kteří od své školy unikátní kód a nárok na neomezená data obdrží, na tomto místě najdou všechny potřebné informace a uskuteční jak objednávku, tak samotnou aktivaci SIM karty. O rozdělení karet mezi žáky rozhodnou ředitelé škol. V případě učitelů má operátor připraveny on-line webináře ve spolupráci se společnostmi Unicorn a Microsoft.

Jak dobře jsou na online výuku vybavené vaše děti?

Zdroj: T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)