TOPlist

T-Mobile vybavuje tarify 5G a mění ceny. Všem a bez ptaní

T-Mobile nové 5G tarify 2022

Český operátor T-Mobile přikročil k razantnímu kroku a rozhodl se kompletně „restartovat“ svou nabídku tarifů pro nefiremní zákazníky. Všechny tarify budou od 5. října umožňovat 5G připojení a obsahovat službu Pořád online, která umožňuje i po vyčerpání limitu využívat alespoň základní rychlost. Největším tahounem má být pětice neomezených tarifů, nicméně změny se dotknou také těch studentských či seniorských.

„Nová tarifní nabídka přináší zákazníkům spousty nových výhod. Zpřístupňuje 5G všem uživatelům včetně majitelů základních tarifů, a zároveň navyšuje datový limit. Nabídne pět neomezených tarifů a širokou škálu tarifů od 1 do 10 GB se službou Pořád online. Nikdo se tak nemusí obávat, že by svá data vyčerpal. Součástí nové nabídky jsou i speciální tarify pro studenty a seniory, které nabízí jak variantu s neomezenými daty, tak i nabídku pro uživatele, kteří data příliš nečerpají. Všechny tyto zvýhodněné tarify rovněž zahrnují službu Pořád online,“ vysvětluje T-Mobile.

Starší tarify se od 5. října již nedají oficiálně pořídit a do pár měsíců dokonce úplně zaniknou. Zákazníci, kteří je využívají, nuceně přejdou na nové. „Podpora současných tarifů skončí na začátku příštího roku. Každý zákazník bude informován prostřednictvím vyúčtování a SMS zpráv, aby věděl, kdy a za jakých podmínek bude moct nový tarif a jeho výhody čerpat. Pro každého je připravena speciální webová stránka, kde přehledně uvidí všechny rozdíly mezi původním a novým tarifem,“ zmiňuje operátor fakt, že se budou měnit také ceny.

Někteří zákazníci po provedení změn zaplatí o něco více, jiní zase méně. Vynucený přechod nejvíce potěší starší zákazníky, kteří nevědomky přepláceli v rámci některých starých, ale stále platných tarifů. Hlouběji do kapsy naopak mírně sáhnou ti, kteří měli jeden z nejnovějších standardních tarifů.

Jak vnímáte tento rezolutní krok?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)