Systém hodinek Galaxy Watch 3 odhalen a otestován. Co přijde nového?

systém Samsung Galaxy Watch 3

Po mnoha únicích a náznacích už neexistuje moc věcí, které bychom k očekávaným chytrým hodinkám od Samsungu neznali. Víme o základních parametrech, designu a také barevných variantách. Jednou z mála výjimek byl doposud systém a funkce v něm. Ani to už teď neplatí, protože to nejdůležitější ze softwarové výbavy odhalil známý zdroj Max Weinbach. Podíval se na zoubek firmwaru hodinek, ze kterého dokázal vyčíst velkou spoustu věcí. Včetně několika novinek. Systém hodinek Samsung Galaxy Watch 3 nabídne například pokročilejší nastavení ciferníků nebo různorodější notifikace.

Galaxy Watch 3 ciferníky

Nová funkce “Informative Digital Edge” umožní vložit různé metriky na okraj ciferníků. Například datum, srdeční tep, kroky, počasí a další. Toto umějí například některé ciferníky pro Wear OS. Zajímavá bude také nová verze aplikace k počasí. Ta se údajně naučila měnit tapety podle aktuální meteorologické situace. Je zataženo? V pozadí budou mraky. Deštivo? Tapeta se změní na kapky vody. A tak dále. V kalendáři se má objevit také nový náhled pro celý týden.

Minimálně v USA mají být v hodinkách předinstalovány aplikace Outlook a Spotify. V Jižní Koreji zase Samsung Health Monitor, který zajišťuje často diskutovanou funkci tlakoměru. Všechny varianty hodinek by měly mít NFC a reproduktor. Z hlediska konektivity se pak budou modely lišit tím, zda mají či nemají LTE. Hodinky Samsung Galaxy Watch 3 i jejich systém bychom měli oficiálně spatřit už nyní v červenci. Zbývá vlastně ještě něco k odhalení? Jedině snad cena.

Která novinka vám přijde nejzajímavější?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)