Navigace Sygic: Konec hledání parkovacích míst. Nová verze aplikace integruje Parkopedii

Sygic – náhleďák

Společnost Sygic provedla letos v říjnu průzkum, který prozradil, že se více než 80 % řidičů potýká s problémy s kapacitou parkovacích míst ve velkých městech. Pravdou je, že parkování ve velkých městech je celosvětový problém i přesto, že se místní samosprávy snaží kapacity parkovišť nafukovat.

Díky jasným výsledkům průzkumu ale budeme brzy moci zajásat. Sygic totiž výzkumu využil a do nové verze aplikace integruje službu Parkopedia. Uživatelé mobilní aplikace si tak tedy mohou bez problémů najít volné parkovací místo přímo z aplikace navigace. Parkopedia se stala přední světovou parkovací službou, která poskytuje databázi 75 zemí, 6300 měst a 38 milionů parkovacích míst. To jsou čísla, která jsou schopna pomáhat milionům uživatelů po celém světě, každý den. Na podporu se těší i velká tuzemská města (Praha, Brno, Ostrava…).

Sygic GPS Navigation for Android – Live Parking Service

Sygic GPS Navigation for Android - Live Parking Service

„Náš cíl stát se nejpokročilejší navigační aplikací je tak zase ještě blíže,” řekl Michal Štencl, CEO společnosti Sygic. „Velice nás těší, že můžeme přidat službu Parkopedia do našeho seznamu partnerů a společně budeme usilovat o bezpečnější a jednodušší řízení, a především také o více zábavy pro stovky milionů majitelů automobilů po celém světě.”

Android_Parking

Parkopedia ale není jedinou novinkou, kterou aplikace integruje. Nově v ní najdete například TripAdvisor, Booking.com, Foursquare a Viator, díky čemuž ji na cestách využijete nejen pro navigaci.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps

Zdroj: TZ

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)