Navigace Sygic Car Navigation ukáže, za kolik můžete natankovat

navigace-sygic-car-navigation-ukaze–za-kolik-muzete-natankovat-ico

Automobilová navigace Sygic Car Navigation nabízí nespočet zajímavých funkcí, kterými se snaží usnadnit řidičům jejich život. Sygic se prezentuje také na právě probíhajícím veletrhu MWC, kde na stánku Fordu představil novou užitečnou “vychytávku”. Oč jde? Přímo v aplikaci bude možné zobrazit si ceny pohonných hmot po celé naplánované trase. Snadno tak zjistíte, kde je nejvýhodnější natankovat, nebo kterým čerpacím stanicím bude lepší se vyhnout.

Tisková zpráva společnosti uvádí, že nová funkce bude dostupná pro technologie MirrorLink 1.1, Jaguar a Land Rover InControl a HondaLink App Launcher. Je optimalizována, aby bezproblémově spolupracovala s dotykovou obrazovkou AppLink ve vozidlech Ford prostřednictvím technologie Smart Device Link. Uživatelé budou mít přístup k aktuálním informacím o cenách pohonných hmot poskytovaných službou Oil Price Information Service (OPIS), které jsou zobrazovány přímo z aplikace na dotykovou obrazovku ve vozidle. Tím řidiči umožňuje sledovat provoz na silnici a mít ruce na volantu.

Kompatibilita s infotainment systémem v autě Kompatibilita s infotainment systémem v autě

Navigace Sygic Car Navigation v propojení s autem

Ředitel pro automobilový průmysl v Sygicu Peter Schubert k tomu řekl: „Nová funkce, která je nadstavbou připojené aplikace Car Navigation a díky níž uživatelé budou moci pozorněji sledovat ceny paliva, kombinuje výhody chytrého telefonu a automobilových technologií. Budete moci používat všechny funkce a osobní a uživatelská nastavení ze svého chytrého telefonu.“

Uživatelé budou moci pozorněji sledovat ceny paliva Uživatelé budou moci pozorněji sledovat ceny paliva

Nehraje roli, zda vaše motorové vozidlo spaluje naftu, benzín, LPG nebo CNG. Na začátku stačí vybrat typ paliva a snadno najdete nejbližší čerpací stanici s druhem paliva, které potřebujete. Ceny pohonných hmot jsou průběžně aktualizovány, k čemuž je pochopitelně potřebné připojení k Internetu. Díky této funkci tak budete nikdy litovat výdaje za předražené palivo, když je hned za rohem levnější čerpací stanice.

Samotná navigační aplikace Sygic Car Navigation je k dispozici zdarma v Obchodě Play v sedmidenní zkušební verzi, která nabízí všechny prémiové funkce. Jako prémiové jsou deklarovány skoro všechny funkce – bez nich může uživatel v podstatě jen prohlížet mapu a body zájmu. Taktéž kompatibilita s infotainment systémy v autech, používajících MirrorLink, je vyhrazena výhradně pro platící uživatele. Prémioví uživatelé také dostávají rychlejším tempem aktualizace mapových podkladů.

Sygic Car Navigation for MirrorLink®

Sygic Car Navigation for MirrorLink®

Pokud chcete mít informace o cenách paliv i bez navigace, doporučujeme vyzkoušet českou aplikaci Pumpdroid.

Co říkáte na možnost zjistit ceny paliva na trase? Využili byste ji?
Sygic Car Connected Navigation
Sygic Car Connected Navigation

Zdroje: sygic.com, androidheadlines.com, sygic.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)