Sygic navigace už je oficiálně dostupná v Android Auto

Sygic Android Auto

Aplikace Sygic GPS Navigation z dílny slovenských vývojářů je nyní dostupná skrze systém Android Auto. Dostala se do tohoto prostředí jako jeden z prvních navigačních nástrojů, který využívá off-line mapy. To je také největší lákadlo Sygicu. Kromě toho aplikace nabízí i další funkce zvyšující bezpečnost a pohodlí. Například upozornění na omezení rychlosti, prediktivní trasování předpovídající dopravní zácpy a jednoduchého asistenta pro jízdu v pruzích umožňující bezpečnější přejíždění mezi jízdními pruhy.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps

Integrace s Android Auto umožňuje uživatelům Sygic GPS Navigation používat v navigaci a mapách své personalizované preference v každém kompatibilním vozidle. Tým vývojářů projekt dokončil po několika měsících intenzivní práce.

Sygic now on Android Auto!

Sygic now on Android Auto!

„Máme radost, že jsme byli přizvání jako partner s přednostním přístupem do knihovny aplikací Adroid for Cars. A že Sygic je nakonec dostupný přes displeje vozidel jako skvělá navigační varianta. Věříme, že uživatelé ocení naše nádherné off-line mapy a také další funkce, díky kterým je Sygic spolehlivým a bezpečným průvodcem na silnicích. Navíc vždy v souladu s nejnovějšími trendy uživatelského komfortu,“ uvedl Lukáš Dermek, produktový šéf slovenské firmy.

Jakou navigaci jste zatím používali v AA?

Zdroj: TZ Sygic

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)