Vadí vám Facebook a Messenger aplikace? Povedený Swipe je ve slevě

Swipe for Facebook

Swipe For Facebook je jedna z nejpovedenějších aplikací tohoto roku. Může o tom svědčit i to, že za půl roku si aplikaci stáhlo téměř milion uživatelů. Tato náhrada Facebook aplikace je nyní ve slevě 50%.

Swipe For Facebook dokáže nahradit dvě aplikace

Swipe se poprvé na Google Play ukázal v dubnu tohoto roku, z počátku to vypadalo, že aplikace nebude moc povedená, vzhledem k tomu, že Facebook začal “bojovat” proti aplikacím třetích stran a začal vývojářům házet klacky pod nohy.

Swipe for Facebook se jím dokázal vyhnout téměř dokonale a patří mezi nejlepší Facebook wrappery. Nyní v něm naleznete vše, co potřebujete k normálnímu fungování na Facebooku, a to za mnohem menší data a baterii. Je vytvořen podle pravidel material designu, nabízí mnoho různých témat, filtry notifikací, nebo třeba widgety, o kterých jsme již nedávno psali. V poslední verzi 5.2.1 byla konečně přidána i podpora českého jazyka.

Tento Facebook wrapper je nyní u Pro verze v akci s 50% slevou za 43 Kč. Existuje také free verze, která je ochuzena o několik funkcí. Pokud máte problémy s oficiálními aplikacemi pro Facebook anebo Messenger, tohle může být ta ideální náhrada.

Swipe Pro for Facebook
Swipe Pro for Facebook

Používáte nějaký Facebook wrapper?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)