Český Netflix seriál Svět pod hlavou je originální detektivkou. Co na něj říkáte?

netflix seriál svět pod hlavou

Na platformě Netflix se v posledních dnech objevil český seriál Svět pod hlavou. Jedná se o seriál z produkce České televize a hrají v něm poměrně dobří herci, jako například Ivan Trojan nebo Václav Neužil mladší. O čem tedy seriál pojednává a stojí za zkoušku? Na to si odpovíme v dnešním článku.

Svět pod hlavou Netflix

Seriál Svět pod hlavou pojednává o policistovi Filipu Marvanovi, který musí ukrást důkazní materiál z domu zločince proto, aby zachránil svého bratra před problémy. Po nějaké době jej však znenadání srazí auto a on upadá do bezvědomí. Když se ale probouzí, svět není stejný jako dříve. Je totiž rok 1982. Filip se seznamuje s celou řadou lidí a poznává třeba svého otce, který se o pár let později oběsí.

Netflix
Netflix

Svět pod hlavou (2017) CZ HD trailer

Svět pod hlavou (2017) CZ HD trailer

Musíme se přiznat, že nám dobré dva díly trvalo, než jsme seriálu přišli na chuť. První díl je totiž za nás jeden z nejslabších a upřímně jsme neměli příliš chuť koukat dál. Nevýrazný Neužil spolu s nepříliš dobrými hereckými výkony ostatních nás od seriálu spíše odradil. Později se v nás ale něco zlomilo a seriálu jsme dali šanci. Další díly jsou o parník lepší a jedná se o kvalitně natočenou detektivku s prvky až mysteriózního thrilleru, což není u českých seriálů zvykem. Na ČSFD má seriál slušných 78 %.

Co na seriál říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)