Vyzkoušejte: Přepracovaná aplikace Steam se šíří na Google Play

Google Play Steam aplikace

Na konci srpna jsme vás informovali o velké aktualizaci Android aplikace Steam od společnosti Valve. V době psaní článku byla aktualizace dostupná jen hrstce uživatelů a nyní se konečně začíná šířit ve velkém.

Pokud jste měli někdy možnost Steam aplikaci používat, typicky třeba pro dvoufázové ověření nebo prodej věcí z inventáře, jistě víte, že se nejednalo o ten nejlepší zážitek. Když už se vám aplikaci podařilo spustit, (třeba na realme GT 2 Pro neustále padala) museli jste se prodrat nepřehledným uživatelským prostředím až k tomu, co jste zrovna chtěli udělat. Nová aktualizace však většinu těchto problémů řeší a přináší také nové rozhraní, které koresponduje se systémem SteamOS.

Nově bude možné se do aplikace na PC přihlásit pouhým namířením fotoaparátu na QR kód, což je jistě pohodlnější, než neustálé zadávání hesla. Valve tvrdí, že bude aplikaci neustále vylepšovat a tak se v dohledné době můžeme těšit na další novinky.

Používali jste někdy Steam aplikaci na Android?

Zdroj: phandroid

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)