Znáte hru Standoff 2? Jde o populární kopii Counter Strike: Global Offensive na Android

standoff 2 gameplay

Counter Strike: Global Offensive je jistě jedna z nejpopulárnějších her na Windows a Mac. Jedná se o střílečku z pohledu první osoby, která navazuje na legendární Counter Strike 1.6 a Source. Ve hře nalezneme spoustu módů, ovšem ten nejpopulárnější je bezesporu kompetitivní utkání mezi dvěma týmy, přičemž každý je složen z pěti hráčů. Kromě specifického gameplaye a zbraní zde máme také populární mapy jako Dust 2, Mirage či Inferno. Pokud tuto hru milujete a zároveň máte rádi mobilní hraní a nechytlo vás Call Of Duty: Mobile, máme pro vás dobrou zprávu. Standoff 2 je totiž dosti populární a povedenou kopií “cska”.

Standoff 2 je skvělá střílečka na Android

Máme zde několik režimů jako Team DeathMatch, Arms Race či Defuse Bomb, přičemž právě poslední zmiňovaný je v podstatě tím stejným režimem, který známe z Counter Strike. Teroristé a Counter-Teroristé hrají proti sobě, přičemž první zmiňovaný se snaží položit bombu na určené místo a ti druzí se tomu snaží zabránit.

Standoff 2
Standoff 2

BEST PRO PLAYER STANDOFF 2 | Standoff 2

BEST PRO PLAYER STANDOFF 2 | Standoff 2

Kromě oblíbených módu zde nalezneme také skiny na zbraně, které jsou také až nápadně podobné těm z Counter Strike. Tyto skiny lze získávat buď koupením za reálné peníze nebo hraním. Ovládání hry je poměrně dobré a dá se na něj po pár hodinách zvyknout. Připojení gamepadu však bude samozřejmě lepší. Hra má slušnou fanouškovskou základnu, disponuje parádní grafikou a skvělou hratelností. Navíc je zcela zdarma.

Vyzkoušíte tuto hru?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)