Stahujte! Mapy Google mají v Android Auto nové rozhraní

Android Auto Mapy Google nové rozhraní
  • Mapy Google se v Android Auto dočkaly nové aktualizace 
  • Přináší přehlednější uživatelské rozhraní
  • Aktualizace však probíhá na straně serveru

Google se o Android Auto stará na jedničku, často vycházejí nové aktualizace přinášející nové funkce. Ta poslední se týká aplikace Mapy Google, která se dočkala přepracovaného uživatelského rozhraní.

Mapy Google mají v Android Auto přepracovaná tlačítka a zobrazují celkové informace o něco přehledněji. V prostřední části obrazovky se nachází vytučněný čas odhadové doby trasy a hned pod ní vzdálenost a odhadovaný čas příjezdu. Pod nimi jsou pak tlačítka pro zastavení navigace, zobrazení alternativních tras, vyhledávání dalších míst a zobrazení zastávek. Nový vzhled navíc dobře sedí k novému postrannímu panelu, který byl spuštěn v rámci jiné aktualizace Android Auto.

android-auto-google-mapy

Změna je dle redaktorů serveru 9to5goole viditelná ve verzi Android Auto 10.8 a Google Mapách 11.104.0100. Pokud tedy nejnovější verze aplikací nemáte, aktualizujte si je přes Google Play. Aktualizace však probíhá na straně serveru, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i k vám. Zpravidla to ale bývá několik dní, maximálně týden.

Android Auto
Android Auto
Mapy Google
Mapy Google

Jak se vám pozdává nová aktualizace Map Google?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)