Stabilní verze MIUI 13 je připravena. Na co se tedy čeká?

Xiaomi MIUI 13

Jeden z vývojářů, který se hrabal v kódech MIUI 12.5 odhalil, že je čínský gigant připraven na to vypustit ostrou verzi své nadcházející nadstavby MIUI 13. Na otázku, proč se ještě čeká existuje poměrně jednoduchá a logická odpověď. Ještě letos má totiž firma odhalit novou řadu Xiaomi 12, která má s tímto systémem debutovat.

Ostrá verze MIUI 13 je připravena vyrazit do světa

Xiaomi se tedy chystá na velkolepé představení nejen nových telefonů, ale také svého nového systému. Dá se očekávat, že budou telefony založené na Androidu 12, na rozdíl od jiných modelů, kam má sice MIUI 13 přijít také, ale s Androidem 11.

Mezi telefony, které dostanou MIUI 13 s novým Androidem patří třeba Xiaomi MIX 4, Xiaomi Mi 11 Ultra, Redmi K40, Redmi K40 Pro, Xiaomi Mi 10S nebo Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Jde tedy o letošní telefony vyšší třídy, následovat by pak měly to loňské. Telefony s nižší cenovkou a tím pádem horším čipsetem mají dostat aktualizaci později a jak již bylo řečeno, nebude se jich týkat aktualizace Androidu jako takového.

Jak se na MIUI 13 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)