Stabilní beta MIUI 12 dorazila na Xiaomi Mi 9, Mi 9T a K20

MIUI 12.1 beta novinky

Xiaomi představilo své MIUI 12 již v dubnu, přičemž nyní dorazila stabilní beta na telefony Xiaomi Mi 9, Mi 9T a K20. Toto je obvykle poslední fáze aktualizací, než systém začnou dostávat všechny podporované telefony.

Stabilní beta MIUI 12 je již dostupná

Stabilní betu MIUI 12 si tak nyní nainstalujete na zařízení Xiaomi Mi 9, Mi 9T / Mi 9T Pro a Redmi K20 / K20 Pro. Pokud budete mít zájem o nový systém, budete se muset přihlásit do programu Mi Pilot. Přestože první uživatelé hlásí, že je systém poměrně stabilní nedoporučujeme jeho instalaci na váš primární telefon. Mohou se totiž objevit neočekávané chyby či pády aplikací, což se zpravidla stane v nejméně vhodný okamžik.

miui 12 oficiálně

Co se týče novinek, je zde spoustu nových funkcí. Skvěle vypadá například Dark Mode 2.0. Ten automaticky zatmavuje nejen tapety, ale také upravuje písmo tak, aby bylo lépe čitelné. Mezi další vizuální prvky, které stojí za zmínku jsou určitě nové živé tapety z vesmíru. K dispozici je také nový Always-on displej či malá plovoucí okna, která vám umožní nechat otevřené malé náhledy aplikací. Vylepšena byla také správa soukromí a těšit se můžeme i na nová gesta.

Těšíte se na MIUI 12?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)