Square Enix slaví vydání Chaos Rings II a zlevňuje

chaosrings_logo

JRPG mají ve světě her svou neotřesitelnou pozici především díky skvostům, jakými je například série Final Fantasy, Dragon Quest, Kingdom Hearts a pak spousta dalších klenotů z asijské produkce – Lost Odyssey, Star Ocean, Chrono Trigger a mnohé další. A znalce žánru rozhodně nepřekvapí fakt, že za většinou z těchto her stojí kolos Square Enix, kdysi známý jako Squaresoft. Tím, jak výkon androidích zařízení roste, přesouvá se i zájem velkých publisherů na tato zařízení.

chaos rings

Square Enix už má na Google Play pěknou řádku her a je jedno, zda se jedná o předělávky starých hitů nebo zbrusu nové tituly, jedno totiž mají společné: brutální ceny. Upřímně, kdo z nás má chuť utratit za mobilní hru víc jak tři stokoruny? Pokud jste si však dělali zálusk na RPG s názvem Chaos Rings a právě cena vám stála v cestě, zbystřete! Vzhledem k tomu, že Square Enix právě vydává Chaos Rings II, rozhodl se do 20. března drasticky snížit ceny her Chaos Rings a Chaos Rings Omega na přijatelné 4 dolary, potažmo cca 83 Kč. To už stojí za zvážení, ne?

Androidím RPGčkům se budeme podrobněji věnovat v chystáném článku o deseti nejlepších RPG pro náš oblíbený systém se zeleným robůtkem.

CHAOS RINGS
SQUARE ENIX Co.,Ltd.
Verze1.1.1 (14. 3. 2013)
Velikost977 MB
2.3+


82,49 Kč

 

The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)