Menu

HTC uvede tři nové telefony pro čínský trh

Společnosti HTC bylo v posledních letech vytýkáno, že místo produkce nadměrného počtu podobných zařízení by se měl tchajwanský výrobce zaměřit spíše na lepší podporu. Vedení HTC přislíbilo, že tak splní, jenže to tak hned z kraje roku nevypadá. Po představení tří telefonů řady One přijde na trh ještě nástupce řady Wildfire, jak jsme Vás včera informali a nově pronikají informace, že se na čínském trhu objeví další tři telefony HTC, které se navíc budou lišit jen minimálně a budou navazovat na řadu Desire. Přístroje dostanou označení VT T328t, VC T328d a V T328w. Dva naposled zmiňované přístroje se pak budou pyšnit podporou DualSIM. A jaké jsou hardwarové specifikace?

O chod telefonu se bude starat jednojádrový procesor s frekvencí okolo 1 GHz doplněný 512MB RAM pamětí a 4GB interním úložištěm, které bude možné rozšířit pomocí MicroSD karet. Informace budou zobrazovány pomocí 4palcového S-LCD displeje s rozlišením 800×480 pixelů, fotografie pak může uživatel pořídit maximálně s 5MPx rozlišením. Nebude chybět systém Ice Cream Sandwich s nadstavbou HTC Sense 4 a podporou Beats Audia. Cena by se v přepočtu měla pohybovat okolo 6 000 Kč.

zdroj: myandroidchief.com

 

Komentáře

Libb76

Libb76

15.4.2012 17:54

Jsou to zm*di :-( Vydávají dokola pořád to samé (jaký je rozdíl vůči Desire S kromě dvou SIM?) a dají tam novější systém, přičemž na staré modely se vykašlou (kde že loňské sněhy jsou, kdy slibovali ICS pro EVO 3D na prosinec 2011, pak únor 2012, březen 2012 a teď prostě jen 2012? :-( )
Ale ne, milé HTC, na mě si nepřijdete, s takovou prostě můj další telefon, ač to opláču, bude nosit jiné logo…

RSS (komentáře k článku)