Nefunguje vám Spotify? Na řešení už se pracuje

Spotify Android aplikace nefunguje přihlášení

Nefunkční opětovné přihlášení a zásek na úvodní spouštěcí obrazovce s logem Spotify. Také aktuálně máte s populární aplikací na přehrávání hudby a podcastů tyto negativní zkušenosti? Určitě nejste sami. Na oficiálních komunitních stránkách Spotify i v Obchodě Google Play se množí stížnosti Android uživatelů, že služba ve své mobilní podobě v posledních dnech vykazuje nemalé trable. Problém je právě s přihlašováním, které uživatelé provádějí například po nové instalaci nebo běžném odhlášení.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

“Moje Spotify zůstalo zaseknuté na úvodní obrazovce poté, co jsem se včera odhlásil. Několikrát jsem aplikaci reinstaloval, čistil jsem mezipaměť, restartoval telefon,” popisuje na stránkách majitel Galaxy S20 FE, pod jehož příspěvkem se hromadí reporty od dalších lidí s telefony různých značek. Tým podpory Spotify informoval, že na řešení tohoto problému se již pracuje, nicméně původ komplikací ani časový odhad pro jejich odstranění nezazněly. Každopádně asi můžeme doporučit, abyste se v tuto chvíli raději ze Spotify neodhlašovali.

Jak často v mobilu otevíráte Spotify?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)