Spotify zdražuje i v Česku! Mrkněte na nové ceny všech tarifů

spotify česko zdražení
  • Spotify zdražilo své tarify ve více než 50 zemích
  • Od září se zdražuje i v České republice
  • Nově budeme platit v korunách, nikoliv v eurech

V nedávné době jsme byli svědky oznámení ze strany Spotify o zvýšení cen všech tarifů. Ačkoli v tiskové zprávě švédský gigant Českou republiku nezmínil, e-mailem byli uživatelé upozorněni na nadcházející zdražení. Tato novinka však není jedinou změnou, kterou Spotify pro české posluchače připravilo. Kromě zvýšení cen se mění také způsob účtování, a to z eur na české koruny.

Nové české ceny Spotify tarifů

Spolu s oznámením o zvýšení cen Spotify rovnou sdělilo nové částky, které budou čeští posluchači platit. Tyto změny vstoupí v platnost od září tohoto roku. Zde jsou nové ceny jednotlivých předplatných:

Předplatné Stará Cena Nová Cena
Individual 5,99 euro (144 Kč) 169 Kč měsíčně
Duo 7,99 euro (191 Kč) 229 Kč měsíčně
Family 9,99 euro (239 Kč) 269 Kč měsíčně
Student 2,99 euro (71 Kč) 89 Kč měsíčně

Tímto zvýšením cen se český trh přizpůsobuje trendu zdražování, který zasáhl více než 50 zemí po celém světě. Důležité je také zmínit, že čeští uživatelé budou nyní platit v českých korunách.

Spotify – hudba a podcasty
Spotify – hudba a podcasty

Důvody zdražení Spotify? Prý investice do inovací

Spotify ve svém e-mailu pro uživatele vysvětlilo důvody, které stojí za zvýšením cen. Hlavním faktorem je prý nutnost investovat do dalšího rozvoje a inovací nabízených produktů a funkcí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Který ze Spotify tarifů si předplácíte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)