Menu

Společnost Sony zveřejnila plán aktualizací na Jelly Bean

Společnost Sony má na současném trhu spoustu svých androidích přístrojů a jejich uživatele logicky zajímá, které z nich se dočkají nejnovější verze systému Android s číslem 4.1 a označením Jelly Bean. Japonský gigant tuto informaci zveřejnil, a tak se pojďme podívat, ve kterých modelech se Jelly Bean objeví. Jako první se dočkají modely Xperia T, Xperia TX a Xperia V, na které čeká aktualizace první čtvrtletí roku 2013. Smutnit nemusí majitelé starších Xperií, modely Xperia SXperia acro SXperia ionXperia PXperia goXperia J se totiž aktualizace rovněž dočkají. Datum aktualizace u těchto modelů Sony teprve zveřejní.

Ostatní modely se bohužel vyšší verze systému Android nedočkají a spousta z nich zůstane na Androidu Ice Cream Sandwich či starším.

zdroj: blogs.sonymobile.com

 

Komentáře

Charla

Charla

20.10.2012 10:44

Zklamání. Po aktualizaci mé Xperie Mini Pro na ICS se telefon nedá skoro používat. Telefonní seznam se otevírá i několik sekund. Načtení seznamu aplikací taktéž….. obecně je ten systém pomalejší, víc než je zdrávo. Sony se někde údajně za ICS omluvilo, protože to i podle nich moc nevychytali. Nejlepší je natvrdo v systému faceBook klient, který zabírá skoro desetinu interního uložiště a běžný uživatel s tím nic neudělá…. Takže tedy půjdeme do custom ROM.

Vakek

Vakek

20.10.2012 13:35

a co Xperia Sola?????

Portak

Portak

21.10.2012 14:25

Dobrá otázka, co xperia sola ??? (mimo jiné stále není ještě ani officiálně CZ ICS :( :( :( )

Portak

Portak

21.10.2012 14:33

sry za spam, nejde editovat … mimo jiné a co ještě xperia U ??? .. vzdyt je to všechno stejnej hardware jak xperia go???… jestli nebude, tak si od sony už nekoupím ani lízátko. Pěkné přístroje tahle firma dělá, ale zabíjíto vlastním pošahaným marketingem a de*lní podporou !!!!!!!

RSS (komentáře k článku)