Spider-Man: Daleko od domova patří mezi nejsledovanější filmy na Netflixu

Spider-Man Daleko od domova

Jeden z nejnovějších Marvel filmů – Spider-Man: Daleko od domova je již nějakou dobu ke shlédnutí na streamovací platformě Netflix a je jedním z nejsledovanějších filmů posledních dnů. Jedná se o pokračování filmu Spider-Man: Homecoming z roku 2017. V hlavní roli nemůže být nikdo jiný než Peter Parker.

Spider-Man: Daleko od domova

Peter Parker se ve filmu Spider-Man: Daleko od domova vrací domů za svou tetou May, aby s ní žil. Nedohlíží na něj nikdo jiný než Tony Stark, který není jen jeho novým mentorem, ale zároveň mu pomáhá překonávat nejrůznější překážky v životě superhrdinů. Peter se ale stále snaží žíti svůj nenápadný a běžný život, ale schopnosti a příkazy od Avengers mu v tom neustále brání.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Spider-Man: Daleko od domova (2019) CZ dabing HD nový trailer

Spider-Man: Daleko od domova (2019) CZ dabing HD nový trailer

Netflix
Netflix

Spider-Manovi brzy zkříží cestu Nick Fury, který s ním chce spolupracovat. Proč? To vám raději říkat nebudeme, mohli bychom vám vyzradit podstatnou část příběhu. Každopádně Spider-Man je spolu s Iron Manem naší nejoblíbenější postavou ze světa Marvelu a pokračování je za nás o něco lepší než právě Homecoming. Na ČSFD si film vysloužil slušných 75 %, v zahraničí je pak hodnocení o něco vyšší. Pokud jste ale neviděli první díl a svět Marvelu neznáte, bude pro vás film poloviční protože si nespojíte souvislosti.

Jaký Marvel film máte nejraději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)