TOPlist

SphereShare.net – sdílejte své panoramatické 360° snímky s přáteli

sphereshare_banner-630×307

Android 4.2 v přístrojích Nexus přinesl jednu opravdu zajímavou novinku – PhotoSphere. Pod tímto názvem se objevila nová funkce fotoaparátu, díky které je nyní možné zaznamenávat snímky kolem vás a ty pak spojit do panoramatického prostorového snímku. Problém je trochu se sdílením, neboť primárně dokáže tyto snímky sdílet na internet pouze sociální síť Google Plus, kterou však nemusí nutně každý uživatel mobilního přístroje s Androidem vlastnit. Pomoci může služba SphereShare.net, která podporuje snímky z PhotoSphere a dokáže je též na webu zobrazit každému – tedy i těm, kdo nevlastní Google Plus.

androidpano

Na Google Play je k dispozici též aplikace, díky které lze fotografie na internet sdílet přímo z mobilního telefonu. Výhodou je, že pro prohlížení není nutné vlastnit žádný účet a stačí znát pouze odkaz či název fotografie. V redakci jsme nástroj testovali a stále platí, že nejlepšího výsledku dosáhnete na Google Plus, kde jsou fotografie nejlépe vyobrazeny.

Pořizujete také snímky z PhotoSphere? Podělte se o některé v komentářích.

pmYeVhNfXWuCE10tJl6TDui6SuLhXdZCm7KXQPHU3H31kwjSyq6ICSi2000Ddls1zYAc=w124
SphereShare.net
Jakub Kinst
Verze 1.0.1 (28. 3. 2013)
Velikost 1,0 MB
4.0+

ewAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)