Spekulace: LG G3 přijde s Quad HD rozlišením a osmijádrovým procesorem

LG_G2_Rear_Key

Letos se společnosti LG daří poměrně dobře, za což může povedený model G2, který se vyhoupl na samotný vrchol mobilního trhu. Tento přístroj se na trhu ohřívá teprve několik měsíců a my už víme, že jihokorejský výrobce chystá nástupce. Ten by mohl dostat označení G3 a podle zdroje přímo ze společnosti přijde se skvělými parametry – 5,5″ displej s obrovským rozlišením 1440 x 2560 pixelů (Quad HD), osmijádrový procesor a 16MPx fotoaparát. Pokud se toto rozlišení a displej potvrdí, zařadí se tento přístroj po bok čínskému smartphonu Vivo Xplay 3S, který rovněž disponuje tak obrovským rozlišením. Na 5,5″ displeji by jemnost činila přibližně 538 ppi (pro srovnání: Galaxy S4 s Full HD displejem má jemnost 441 ppi).

Mluví se také o použitém procesoru, za kterým by mohlo stát samotné LG. Spekuluje se, že by se mohla stát základem architektura ARM Cortex-A50, díky čemuž by byl procesor 64bitový.

Současný model G2 se společnosti LG opravdu povedl Současný model G2 se společnosti LG opravdu povedl

Zatím nejsou známé žádné další specifikace a zároveň také tušíme, že se oficiálního představení dočkáme až někdy v druhé polovině roku 2014.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (30)