Soutěžíme o dvě mobilní navigace Sygic

banner-sygic-mapa-summer-v02

. Dvěma výhercům věnujeme po jednom kódu ke stažení mobilní navigace Sygic zdarma. Každý z kódů má hodnotu 70 euro. To už stojí za to, co říkáte?

Jak soutěžit?

Do soutěže se můžete zapojit vyplněním formuláře níže. Ale pozor. Na první dvě otázky (tzn. “Jak zní celý název nejnovější verze mobilní navigace Sygic pro Android?” a “Jaké má mobilní navigace Sygic pro Android mapové pokrytí v České republice?”) je nutné odpovědět správně! Na třetí otázku (tzn. “V jakých situacíh používáte navigaci nejčastěji?”) můžete odpovědět jak chcete.

Upozornění: Ze soutěže o výhry budou vyřazeny hlasy v následujících případech:

  • budou opakovaně obsahovat stejnou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, platit bude pouze první takto zaslaný hlas.
  • telefonní číslo slouží pro kontaktování výherce a musí jít o české nebo slovenské telefonní číslo (provozované u některého z českých nebo slovenských operátorů)!
  • všechny otázky označené červenou hvězdičkou jsou povinné a je potřeba je vyplnit platnými údaji

Jak dlouho soutěžíme?

Soutěž probíhá 10 dní – od 26.7.2010 do 4.8.2010.

Jak se dozvíte, zda jste vyhráli?

Jména dvou výherců, kteří získají po jednom kódu umožňující zdarma stažení mobilní navigace Sygic pro Android, zveřejníme u nás na webu ve zprávičce. Výherci budou také kontaktování telefonem. Mějte prosím na paměti, že pokud nebude výherce opakovaně na zaslaném kontaktním telefonu k zastižení, výhra propadne a bude věnována v pořadí dalšímu vylosovanému výherci. Kompletní pravidla čtete zde. Jestli se chcete dozvědět víc o navigaci Sygic, můžete si přečíst naši recenzi.
120222

5. srpna 2010: Soutěž již skončila. Děkujeme všem za účast, dva výherce zveřejníme a kontaktujeme během následujících dní.

redakce
O Autorovi - redakce

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)