Soutěž: Odpověz správně a vyhraj tablet nebo Android Mini PC!

name-original (2)

Poohlížíte se po novém tabletu? Hodilo by se vám androidí Mini PC nebo třeba jen ovládací myš s klávesnicí k vašemu nynějšímu zařízení? Pak odpovězte na čtyři jednoduché otázky v naší soutěži s partnerem ConQuest entertainment a. s. a jedna z těchto hodnotných výher za cenu 7 tisíc může být vaše. Jdeme na to!

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět 4 soutěžní otázky. V případě, že si nebudete jisti správnou odpovědí, doporučujeme se podívat na stránky partnera, kde naleznete správné odpovědi na tři soutěžní otázky. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 14. – 20. října.

Co můžete v soutěži vyhrát?

1. místo – tablet NextBook Premium 8 IPS Quad

name-original

Tento sympatický tablet se pochlubí 8palcovým IPS displejem s rozlišením 1024 x 768 pixelů, 4jádrovým procesorem Rockchip RK3188, 1GB RAM pamětí či třeba dvojicí fotoaparátů. Díky výkonnému hardwaru a systému Android 4.2 si užijete spoustu zábavy a máte také jistotu, že bude přístroj hbitě reagovat na vaše příkazy. Nechybí samozřejmě ani slot pro paměťové karty, který rozšiřuje 8GB vnitřní paměť ,či třeba Mini HDMI slot pro připojení k počítači. O napájení přístroje se stará akumulátor s kapacitou 4300 mAh.

2. místo – mini PC  Egreat H9 Quad core

name-original (1)

Vlastníte televizor a chcete z něj vytvořit multimediální centrum, ale zároveň neinvestovat příliš peněz do další velké “krabice”? Pak by vás mohlo zaujmout řešení v podobě androidího mini PC, které v sobě obsahuje hardware totožný dnešním mobilním telefonům a podobá se velikost většího Flash Disku. Tento stroj běží na systému Android 4.2, nabídne čtyřjádrový procesor, 2GB RAM paměť a hravě si tak poradí s přehráváním veškerého obsahu. Zvládne samozřejmě také prohlížení internetu či hraní některých her, které jsou dostupné pro Android. Díky velkému množství aplikací pro tento systém lze udělat z androidího Mini PC opravdu mocný nástroj, který ve vašem obývacím pokoji nezabere téměř žádné místo.

3. místo –  Air mouse s miniklávesnicí KP-810-16A

airmouse

Chybí vám našlapaný ovladač k vašemu multimediálnímu centru? Myš s miniklávesnicí od společnosti IPAZZPORT vám pomůže. Díky zabudované bezdrátové technologii Wi-Fi se spojí s vaším zařízením a stane se tak jeho pánem. Součástí balení je i malý USB přijímač, kdyby vaše zařízení nebylo technologií Wi-Fi vybaveno. Zařízení funguje až na vzdálenost 10 metrů. Podporované systémy jsou Android, Windows i Linux.

Soutěžní otázky a pravidla soutěže

Jak vyhrát?

První podmínkou je odeslat formulář se svými pravdivými údaji a hlavně správně odpovědět na soutěžní otázky. Ze správných odpovědí poté budou vybráni tři výherci. Tablet si odnese autor úplně prvního záznamu v naší databázi se správnými odpověďmi, androidí Mini PC pak připadá soutěžícímu, který bude v soutěžním poli přesně uprostřed (počet účastníků do řádného termínu soutěže/2, v případě lichého počtu zaokrouhlujeme nahoru a pokud daný soutěžící neodpověděl správně, vyhrává následující správný záznam). Třetí výhru v podobě bezdrátového ovladače si odnáší naopak úplně poslední soutěžící se správnými odpověďmi.

Pozor, hlasovat smí každý pouze jednou. V případě duplicitních záznamů bude vždy počítán pouze první zaslaný. Je tedy jen na vás, jakou zvolíte taktiku – odpovědět co nejdříve, zkusit uhádnout střed, nebo vyčkávat do posledních vteřin. :)

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností ConQuest entertainment a. s.
 2. Soutěž se koná v termínu 14. – 20. října (do konce dne).
 3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska
 4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí vybráni tři výherci dle výše zmíněných pravidel.
 6. Výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

O společnosti ConQuest entertainment a. s.

Společnost ConQuest entertainment a. s. byla založena v roce 1990 jako ryze český soukromý podnik a patří mezi přední distributory produktů v oblasti zábavy:

 • videoher, herních konzolí a herního příslušenství Nintendo, videoher od vydavatelů jako jsou Ubisoft, Codemasters nebo SEGA,
 • hraček, jimiž jsou kupříkladu autodráhy Carrera, letadla a vrtulníky Silverlit a nebo tanky VsTank
 • výpočetní techniky IT UMAX a dalších

Cíl společnosti

Hlavním cílem naší společnosti není růst či zvyšování obratu, ale je to primárně zákazník, který je spokojen s naším produktem. Skutečnost, že produkt musí být kvalitní, je samozřejmá.

Více informací naleznete zde.

logo

Soutěž probíhá v termínu 14. – 20. října.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)