Sonos začne v ČR prodávat kompaktní soundbar Ray

Sonos soundbar Ray ČR představení cena

Společnost Sonos posílá na český trh svůj nový kompaktní soundbar Ray. Reproduktor, který je primárně určený k umístění pod televizor, nabídne například přizpůsobení zvuku podle akustiky místnosti, vylepšený poslech dialogů a velmi decentní rozměry.

Co prý umí nový soundbar Sonos Ray:

  • Zvuk vyplňující místnost: Na míru vyladěné vlnovody promítají zvuk od stěny ke stěně a pokročilé zpracování přesně umisťuje zvukové efekty v místnosti, abyste se stali součástí příběhu.
  • Precizní vyvážení zvuku: Patentovaná technologie proti zkreslení vytváří dokonale vyvážené basy, zatímco na míru vytvořená akustika přesně harmonizuje vysoké a středopásmové frekvence.
  • Vyladěno k dokonalosti: Stejně jako všechny reproduktory Sonos i Ray byl vyladěn zvukovými mistry Sonos z oblasti hudby a filmu. Technologie Trueplay přizpůsobí zvuk jedinečné akustice vašeho prostoru, takže váš obsah zní vždy tak, jak by měl.
  • Vylepšený poslech: Funkce Vylepšení kvality řeči zajistí ještě výraznější dialogy, takže vám neuteče ani slovo, zatímco funkce Noční zvuk sníží intenzitu hlasitých zvukových efektů, abyste doma nikoho nerušili.
  • Kompaktní design: Nezáleží na tom, zda Ray umístíte na svůj televizní stolek nebo do něj, jeho kompaktní design sedne každému prostoru.
  • Udržitelný zvuk: Ray je zabalen do dosud nejudržitelnějšího obalu ze 100% recyklovatelného papíru.

Ray | Blockbuster sound

Ray | Blockbuster sound

Hmotnost reproduktoru je 1,95 kilogramu a rozměry činí 559 x 95 x 71 milimetrů. Kromě bezdrátové konektivity poskytuje připojení přes optický audio kabel a napojení na ethernet. Sonos Ray bude v ČR k dispozici od 7. června a bude stát 7 890 Kč.

Jaké máte zkušenosti s reproduktory Sonos?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)