Menu

Sony odměňuje věrné. S předobjednávkou Xperií X přijde i exkluzivní nabídka

Společnost Sony oznámila, že její zbrusu nová řada Xperia X bude brzy rozesílána předobjednatelům z oficiálního obchodu Xperia Store. Sony dále prozradilo, že předobjednávka přijde zákazníkům s exkluzivní nabídkou. Ptáte se s jakou? Tak to už Sony neprozradilo. Této neznámé exkluzivní nabídky se údajně dočkají všichni ti, kteří si předobjednali smartphony Xperia X nebo XA. Předplatitelé Xperií X Performance tedy mají zjevně smůlu. Alespoň to tak vyplývá z oznámení, které Sony rozeslalo.

Xperia řady X má marketing v hrsti

Japonské Sony má pravděpodobně marketing dobře promyšlený. Ve stejnou dobu totiž ještě stačilo vydat televizní reklamu, která na nejnovější řadu Xperia X upozorní řadové uživatele.

Sony nyní sází na “vše nebo nic”. V současnosti sice patří tento japonský výrobce mezi trojici výrobců, kteří jako jediní na smartphonech vydělávají, v minulosti se ale proslýchalo, že pokud se prodeje nezlepší a výnosy se nezačnou znatelně zvyšovat, mohla by mobilní divize zcela skončit. Pro celou společnost Sony není mobilní divize klíčová, takže by se tak opravdu stát mohlo. Zatím ale nebudeme malovat čerta na zeď a budeme věřit, že se tento výrobce se svou novou řadou v prodejních číslech vytáhne a znovu ukáže, že na smartphonech umí vydělávat jako málokdo jiný.

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Cenzzor

z aplikace
18.4.2016 12:56

proslýchalo? mozna tak v komentatich od faktuzeho… toho ijvara….

Jirka2014

z aplikace
18.4.2016 14:51

100%souhals s Cezoor

Uni

uni -43

18.4.2016 16:08

Nechci být hnidopich, ale nějak na sony.cz se mi nedaří najít nic o Xperii X, natož předobjednávkách…
Aha, tak na info o Xperii X jsem se dobouchal (přes “zážitkový” odkaz na objevování novinek z MWC, místo klasické nabídky produktů, ach bože), ale předobjednákvy furt nic. Vlastně kloudně ani webová prezentace. Divně to vedou…

Cenzzor

z aplikace
19.4.2016 3:04

kdyby ste radsi napsali ze se do androidu 6.0 MM od sony vrati stamina rezim….

DannyMacho

Daniel Macho 0

19.4.2016 7:01

Cenzzor: Je škoda, že náš web nesledujete pravidelně. Pak byste zajisté věděl, že jsme informaci o návratu ražimu Stamina do Androidu 6.0 v podání Sony již psali.

https://www.svetandroida.cz/stamina-navrat-marshmallow-201604

RSS (komentáře k článku)