Sony před světem ukrývá mobilní foto dělo. Ale ne na dlouho

Sony Xperia pozvánka foto mobil

Nestává se úplně často, že by významný celosvětový výrobce vlajkových telefonů dokázal téměř dokonale eliminovat jakékoli úniky či spekulace o tom, co zrovna chystá. Výjimku, která potvrzuje pravidlo, nyní vytáhlo z rukávu japonské Sony. Firma vypustila do světa video pozvánku na představení nového stroje se značkou Xperia. V klipu několik audiovizuálních tvůrců vychvaluje několik starších Sony Xperia telefonů, popisuje nadcházející novinku a konec videa zve ke sledování online prezentace. Ta se uskuteční v pondělí 25. října.

Are You Ready For The Next Xperia?

Are You Ready For The Next Xperia?

V tuto chvíli skutečně netušíme (a zahraniční redakce jsou na tom evidentně podobně), o jaký přesně přístroj se jedná, co by měl umět a jaká výbava by ho měla dle předpokladů vynést mezi konkurenty se špičkovou fotovýbavou. Kromě superlativů zazněla například jen zmínka o dedikovaném tlačítku pro spoušť. Téměř nulové množství informací může být způsobeno například tím, že Sony jen ukáže mobil, který ještě ve skutečnosti masově nevyrábí. A tedy nebylo zatím tolik příležitostí k únikům a drbům. Jsme velmi zvědaví, co se z toho nakonec vyklube.

Čím myslíte, že se pokusí nová Xperia zaujmout?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)