TOPlist

Sony Xperia S a Xperia SL dostanou v srpnu aktualizaci

xperia_s_sl_ico

Na konci května začaly smartphony Sony Xperia S (LT26i) a Sony Xperia SL (LT26ii) dostávat dlouho očekávanou aktualizaci na Android 4.1.2 Jelly Bean. Ačkoli se jednalo o poslední majoritní update firmwaru, očekávalo se, že majitelé těchto mobilů uvidí ještě pár menších aktualizací, což se také nakonec potvrdilo. Xperia Blog totiž zveřejnil uniklé snímky obrazovky nového firmware.

Snímek obrazovky s novým firmwarem Snímek obrazovky s novým firmwarem

Nový software je označen jako 6.2.B.1.96 a nemění verzi operačního systému – bude to stále Android 4.1.2. Změny se týkají převážně oprav dosud nalezených chyb. Korigovat by se mohly problémy s videozáznamem v rozlišení 1080p, chyba nastavení hlasitosti a některé další nedostatky. Nicméně přijdou i drobná funkční vylepšení – například pomocí dlouhého stisku tlačítka [Domů] bude možné aktivovat digitálního asistenta Google Now.

Tato aktualizace bude distribuována přes OTA („over the air“) a měla by být k dispozici do konce tohoto měsíce.

Zdroje: 4PDA a Xperia Blog.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)