Sony Xperia 3 uniká na prvních fotografiích. Dokáže konečně uspět?

sony xperia 3 spekulace

Navzdory faktu, že se Sony v mobilním segmentu příliš nedaří uvede společnost v následujících měsících hned několik nových chytrých telefonů. Restartem japonského giganta má být další vlajková loď, která pravděpodobně ponese název Sony Xperia 3. Ta má zaujmout nejen podporou 5G, ale hlavně tím nejvýkonnějším hardwarem.

V nadcházející vlajkové lodi má tikat chystaný čipset Qualcomm Snapdragon 865, který je vyráběn pomocí 7nm technologie a bude nabízen jak ve 4G, tak i v 5G variantě. Tomu odpovídají také první označení Sony Xperia 3. První nese označení Kona a druhé Huracan a právě podpora 5G sítí je jediným rozdílem mezi těmito zařízeními. Na čínském webu CNMO se také objevují první fotografie. Na jedné z nich je vyobrazena pravá strana telefonu, kde můžeme spatřit čtečku otisků prstů. Druhá fotografie pak ukazuje displej telefonu.

sony xperia 3 únik informací fotografie

Sony Xperia 3 má být představena v únoru 2020 a do prodeje se má dostat o měsíc později. Vlajková loď od Sony má být tak jedním z prvních telefonů, kde nalezneme nový čipset Snapdragon 865. Počkejme si tedy, co si pro nás Sony připravuje, jelikož se hojně spekuluje o tom, že pokud neuspěje ani s těmito telefony, definitivně opustí mobilní trh.

Dokáže Xperia 3 zvednout špatné prodeje Sony telefonů?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)