Sony Xperia 3 nabídne brutální výkon. Dokáže konečně zvednout prodeje?

sony xperia 3

O tom, že se společnost Sony příští rok chystá k dost možná poslednímu nádechu jsme vám už psali. Chystá opravdovou vlajkovou loď s tím nejlepším, co je na trhu k sehnání. Pokud ani zde ovšem neuspěje, je dost možné, že Sony mobilní divizi zavře. Nyní byla spatřena chystaná vlajková loď – Sony Xperia 3 v benchmarku GeekBench. Co od ní můžeme očekávat?

V telefonu má tikat nejvýkonnější čipset od Qualcommu – Snapdragon 865, kterému má sekundovat až 12 GB operační paměti RAM. Celé zařízení má běžet na Androidu 10 a tak to vypadá, že si pro nás Sony chystá opravdovou vlajkovou loď bez kompromisů. Dle nejnovějších spekulací má telefon nabídnout až šest fotoaparátů, přičemž na koncept takového telefonu se můžete podívat níže.

Přední stranu má pokrývat velký QHD displej, který má být jeden z nejlepších na trhu. Telefonu nemá dále chybět podpora 5G sítí.

Dokáží vstát Sony telefony z mrtvých?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)